ایتالیا هتل کرونا احداث می نماید

به گزارش مجله جغتای، مقامات ایتالیا تصمیم گرفتند به منظور کاهش بار بر بیمارستان ها در تمامی استان های این کشور دست کم یه هتل کرونایی احداث نمایند.

ایتالیا هتل کرونا احداث می نماید

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، با آغاز موج گسترده ای از همه گیری ویروس کرونا در ایتالیا مسئولان این کشور به منظور جلوگیری از افزایش تعداد بیماران بیمارستان ها تصمیم گرفتند در هر استان هتل کرونا تاسیس نمایند.

دومنیکو آرکوری کمیسر شرایط اضطرار ناشی از همه گیری بیماری کووید 19 در ایتالیا اعلام نمود به منظور کاستن از بار سنگین بیمارستان ها در هر استان این کشور، دست کم یک هتل کووید تاسیس خواهد شد.

به گفته این مقام ایتالیایی، ایجاد هتل کرونا موجب کاهش فشار از بخش های اورژانس بیمارستان ها خواهد شد.

آرکوری اضافه کرد: دولت نیز از من خواهان شناسایی فضا های جدید خارج از محوطه های بیمارستانی برای ساختن هتل کووید شده است. از این رو با همکاری با استان های مختلف ایتالیا به دنبال آن هستیم که در هر استان، دست کم یک هتل کووید بسازیم.

ویروس کرونا تا به امروز در ایتالیا نزدیک به یک میلیون و صد و هشتاد هزار نفر را مبتلا ساخته و بیش از چهل و پنج هزار نفر را به کام مرگ کشانده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 464

به "ایتالیا هتل کرونا احداث می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیا هتل کرونا احداث می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید