بازگشت دوباره بوقچی های حاشیه ساز به استقلال، فحاشی به خاطر پول بیشتر!

به گزارش مجله جغتای، محمود فکری در دوران فوتبالش هم خیلی اهل باج دادن به لیدرها نبود ولی حالا که به استقلال و در قامت سرمربی برگشته باید بیش از همواره بعضی حواسش به بعضی از افراد باشد.

بازگشت دوباره بوقچی های حاشیه ساز به استقلال، فحاشی به خاطر پول بیشتر!

گروه ورزشی خبرنگاران، در همه سالهایی که استقلال در حال تیمداری در عرصه فوتبال است یکی از معضلات عظیم در این مجموعه چند دستگی بین هواداران این تیم بوده است. بعضی فقط استقلال را دوست دارند و برایش گلو پاره می نمایند. تعدادی هواداران امیر قلعه نویی و نتایج تیم با حضور او هستند و گروهی روبروی این عده از مکتب ناصر حجازی برآمده و خود را در راستای راستای می دانند که آن خدابیامرز برایشان ترسیم نموده بود.

در این بین عده ای هم هستند که هوادار پول هستند و ذلیل سفر و یک دست گرمکن کامل تیم و یا ثبت نام قوم و خویش هایشان در مدرسه فوتبال استقلال. این دسته همواره در این سالها باعث دردسر این مجموعه بوده و همچنان در همین راستا گام برمی دارند. حمله به مدیرعامل جدید، حمله به مدیر قبلی، حمایت از مدیر دور مانده از جایگاه ریاست و همه این مسایل از جمله اتفاقاتی است که در نهایت گروهی نوجوان ساده لوح در فضای اینستاگرام را فریب داده و له یا علیه تیم استقلال می نماید. له یا علیه باشگاه قرار می دهد و موانعی برای حرکت آرام و مداوم تیم ایجاد می نمایند.

فصل قبل بخش عمده ای از این مسایل را کمتر شاهد بودیم. نه استراماچونی بوقچی محور بود و نه فرهاد مجیدی! هیچ یک از این دو مربی سبک نوچه پروری را نمی پسندیدند و کاری به صلوات فرستادن و گوسفند قربانی کردن بادمجان دورقاب چین ها نداشتند و حتی مجوز ورود و خروج بوقچی ها را به اردوی تیم نمی دادند و حداکثر نزدیکی آنها به تیم در حد رتق و فتق کارهای تدارکات چی تیم برای بردن وآوردن وسایل گروه کادر فنی و کادر پزشکی بود.

حتی به یاد داریم در دوره فرهاد مجیدی یکی از همین بوقچی ها به دلیل استعمال دخانیات در نزدیکی محل تمرین مؤاخذه شد و در نهایت مجبور شد دیگر حوالی تیم حضور نداشته باشد. ناگفته نماند در این جمع تعدادی هم هستند که با کوشش های بی وقفه شان شبانه روز در حال یاری به تیم محبوب شان هستند بدون چشمداشت شب تا صبح یا صبح تا عصر زیر آفتاب و در سرما کار می نمایند تا طرح موزاییکی روی سکوهای ورزشگاه نصب نمایند و از این طریق عشق و علاقه شان را نشان بدهند ولی حساب این افراد با آنهایی که هوچی گری را تنها برای رسیدن به آلاف و الوف از کنار سرمربی، مدیرعامل و غیره یادگرفته اند جداست.

محمود فکری در دوران فوتبالش هم خیلی اهل باج دادن به این دسته نبود ولی حالا که به استقلال و در قامت سرمربی برگشته باید بیش از همواره مراقب این افراد باشد. آنهایی که به خاطر یک مشت پول بیشتر علیه خودش می شوند و ضد مدیرعامل باشگاه شعار سرمی دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 453

به "بازگشت دوباره بوقچی های حاشیه ساز به استقلال، فحاشی به خاطر پول بیشتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت دوباره بوقچی های حاشیه ساز به استقلال، فحاشی به خاطر پول بیشتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید