توضیحات فغان پور درباره توقیف اموال فدراسیون فوتبال از سوی شستا، مصادره ساختمان ها در انتظار صدور حکم

به گزارش مجله جغتای، صفی اله فغان پور، مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد مسئله توقیف اموال این فدراسیون از سوی شستا ارائه کرد.

توضیحات فغان پور درباره توقیف اموال فدراسیون فوتبال از سوی شستا، مصادره ساختمان ها در انتظار صدور حکم

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

صفی اله فغان پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد توقیف ساختمان های فدراسیون فوتبال از سوی شرکت شستا بابت بدهی 2 میلیون یورویی فدراسیون که مربوط به پرداخت دستمزد مارک ویلموتس بود، گفت: در حال حاضر این موضوع از طرف شستا در یکی از مجتمع های قضایی تهران طرح دعوی شده است و هنوز زمان رسیدگی به پرونده فرا نرسیده است که حکمی صادر گردد.

وی اضافه نمود: زمان رسیدگی به این شکایت، مهرماه است که در آن موقع قاضی با آنالیز دادخواست و جزئیات پرونده، معین می نماید که فدراسیون فوتبال ضمانت داده یا بدهکار است. البته ما پیش از هر چیزی به دنبال توافق با شستا هستیم و همزمان امید داریم با حل موضوع تحریم های ظالمانه، بتوانیم پول مان را از فیفا آزاد کنیم. همانطور که در دنیای ورزش و فیفا گفته می گردد نباید ورزش سیاسی باشد، امیدواریم فدراسیون فوتبال هم شامل تحریم های ظالمانه نباشد و پول مان را از فیفا آزاد کنیم تا مسئله ما با شستا حتی به دادگاه هم نرسد.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال درباره صدور حکم توقیف ساختمان های این فدراسیون به جای طلب شستا توضیح داد: صدور قرار تامین خواسته به محض ارائه دادخواست از سوی خواستار صادر می گردد. این اولین مرحله است که انجام می گردد.

فغان پور در واکنش به این مسئله که آیا پلمب ساختمان ها و توقیف اموال فدراسیون به سود شستا را رد می نماید، گفت: الان که بحث پلمب نیست. در قرار تامین خواسته نه اموال به سود طلبکار برداشته می گردد و نه ساختمانی پلمب می گردد. این اموال نه از سوی طلبکار و نه از سوی صاحب اموال قابل انتقال، جابه جایی و فروش نیست. همه این مراحل پس از صدور حکم قطعی محکومیت است.

وی در مورد اینکه بهتر نیست شرح دهد ماجرای تامین خواسته در پرونده فدراسیون فوتبال و شستا در چه مرحله ای است، اظهار داشت: تا الان هیچ اتفاقی رخ نداده و هیچ ابلاغیه ای برای توقیف اموال نیامده است. قرار تامین خواسته شاید صادر شده باشد، اما تا الان اجرائیه آن به فدراسیون فوتبال ابلاغ نشده است.

فغان پور ادامه داد: اگر قرار تامین خواسته و اجرائیه به فدراسیون فوتبال ابلاغ گردد در این حد است که اموال تا زمان صدور حکم نهایی توقیف خواهد بود، اما قابل فروش و انتقال از سوی هیچکدام از طرفین نیست.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در واکنش به این سوال که در صورت صدور حکم به سود شستا توقیف اموال به چه شکل انجام می گردد، گفت: در این باره در همان مقطع زمانی صحبت خواهیم کرد که ممکن است دو سال هم زمان ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 274

به "توضیحات فغان پور درباره توقیف اموال فدراسیون فوتبال از سوی شستا، مصادره ساختمان ها در انتظار صدور حکم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات فغان پور درباره توقیف اموال فدراسیون فوتبال از سوی شستا، مصادره ساختمان ها در انتظار صدور حکم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید