تیر خوردن دختر جوان در تیراندازی پلیس در تهران

به گزارش مجله جغتای، فرمانده انتظامی تهران بزرگ توضیحی را درباره ماجرای تیر خوردن به دختر جوان در میانه تعقیب و گریز پلیس با مجرمان در محدوده سردار جنگل ارائه کرد.

تیر خوردن دختر جوان در تیراندازی پلیس در تهران

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای چهل و دومین مرحله از طرح رعد که پیش از ظهر امروز در ستاد فاتب برگزار گشت با حضور در جمع خبرنگاران درباره ماجرای اصابت گلوله به دختری جوان در محدوده خیابان سردار جنگل گفت: چندی پیش همکاران من با یک خودروی مشکوک برخورد کرده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند، اما راننده و سرنشینان این خودرو بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشته و در این حین تعقیب و گریز در راستا طولانی میان پلیس و این مجرمان شکل گرفت.

رحیمی با بیان اینکه مجرمان سارق بودند گفت: در میانه تعقیب و گریز این افراد اقدام به شلیک به سمت خودروی پلیس کرده و سعی داشتند تا از این طریق از دست پلیس فرار کنند. به همین دلیل ماموران پلیس نیز ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت این افراد کردند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه در جریان شلیک متاسفانه گلوله ای به یک دخترخانم جوان در محدوده خیابان سردار جنگل اصابت کرد، گفت: ایشان دچار مصدومیت شده و بلافاصله عملیات از سوی ماموران ما متوقف شده و امدادرسانی به این خانم جوان در دستور کار قرار گرفت و ایشان به بیمارستان منتقل شد.

رحیمی با بیان اینکه دختر جوان سریعا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفت، اضافه نمود: طی آخرین بررسی که شب گذشته انجام دادیم خوشبختانه با اقدامات اجرا شده حال ایشان خوب و رو به بهبود است.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد ادعای برخی از اعضای خانواده این فرد در ویدئو های منتشر شده گفت: به هر حال در ساعات اولیه نزدیکان و افراد خانواده تحت تاثیر احساسات قرار گرفته و گویا مراجعاتی هم به نگهبان بیمارستان داشتند که این نگهبان با توجه به اینکه اطلاع و اختیاری نداشته نتوانسته آنطور که خانواده این فرد انتظار داشتند توقعات آن ها را برآورده کند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا این خانواده از سوی رسانه های ضد انقلاب تحت فشار قرار داشتند نیز شرح داد: اینطور هم بوده است، اما خوشبختانه ما چندین مرتبه با خانواده این دختر جوان صحبت کردیم و در آخرین تماس نیز خانواده ایشان از پلیس تقدیر و تشکر هم داشتند.

رحیمی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت و جان مردم از مهمترین اولویت های پلیس است، گفت: به محض اطلاع از این حادثه دستور دادم تا این دختر جوان در بهترین بیمارستان ها و تحت نظر بهترین پزشکان تحت درمان قرار گرفته و سلامتی به طور کامل به ایشان بازگردد.

رحیمی درباره دستگیری این سارقان نیز گفت: تحقیقات و اقدامات پلیس برای دستگیری این افراد در دست انجام است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 777

به "تیر خوردن دختر جوان در تیراندازی پلیس در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیر خوردن دختر جوان در تیراندازی پلیس در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید