جزایر توریستی هرمزگان به 10 جزیره افزایش خواهد یافت

به گزارش مجله جغتای، خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری و همکاری معاون اول رئیس جمهور، جزایر گردشگری هرمزگان به 10 مورد افزایش خواهد یافت.

جزایر توریستی هرمزگان به 10 جزیره افزایش خواهد یافت

مهدی دوستی صبح امروز (13 فروردین ماه) در جمع خبرنگاران، بیان کرد: یکی از برنامه های اصلی برای توسعه گردشگری در استان افزایش تعداد جزایر مهمانپذیر در خلیج فارس است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر 5 جزیره هرمزگان قابلیت گردشگری دارند که با پیگیری و همکاری معاون اول رئیس جمهور این جزایر به 10 مورد افزایش خواهد یافت که با توسعه زیرساخت های مناسب، این جزایر نقش پررنگی در توسعه صنعت گردشگری استان خواهند داشت.

استاندار هرمزگان مطرح نمود: در 28 اسفند رئیس جمهور دستور پرداخت سوخت کشتی های تفریحی کروز را صادر نمودند که بزودی این کشتی ها در سواحل هرمزگان حاضر خواهد شد که این امر منجر به توسعه هرچه بیشتر صنعت توریسم در هرمزگان می شود.

وی در پاسخ به سوال مساله مالکیت زمین های شهر بندرعباس، با اشاره به برنامه های تدوین شده برای اعطای سند به مردم در حاشیه شهر بندرعباس اضافه کرد: قویا معتقدم مالکیت پایه اصلی توسعه در کشور است، چرا که با مالکیت مردم برای بهسازی اموال خود تلاش خواهند کرد.

دوستی بیان کرد: با موافقت ریاست محترم جمهوری 350 هکتار برای جابجایی زمین های موجود در شهر بندرعباس با مالکین حقیقی و حقوقی تخصیص داده شده است که با تکمیل شدن جابجایی زمین ها، سندهای مردم ساکن در این منطقه ها به مرور ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1267

به "جزایر توریستی هرمزگان به 10 جزیره افزایش خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزایر توریستی هرمزگان به 10 جزیره افزایش خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید