خبرنگاران عملیات اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو تهران

به گزارش مجله جغتای، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های خط 3 مترو تهران تا پایان سال خبر داد.

خبرنگاران عملیات اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو تهران

به گزارش خبرنگاران از اعلام جمعه شب شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ در سومین روز هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته، سعید رسولی امروز با حضور در غرفه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: عملیات اتصال خط 3 مترو تهران به ایستگاه راه آهن تهران و احداث یک گالری تا پایان امسال اجرایی می شود.

وی افزود: مسافران از این پس می توانند بدون خروج از ایستگاه مترو به راه آهن و برعکس مراجعه کنند.

رسولی شرح داد: اتصال ایستگاه های مترو به ایستگاه های راه آهن در دستور کار ما قرار گرفته است و برای اولین بار در ایران نمونه آن در ایستگاه راه آهن تهران به بهره برداری رسید تا مسافرانی که وارد پایتخت می شوند به راحتی از مترو استفاده کنند و سفر یکپارچه شکل گیرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: این سیاست را در ایستگاه جوانمرد قصاب واقع در شهرری نیز دنبال می کنیم.

رسولی در ادامه از پیشنهاد اجرای طرح کارت بلیت سفر به صورت یکپارچه در قطارهای حومه ای، خطوط مترو و اتوبوس های بی آرتی خبرداد و شرح داد: این کار با شهرداری تهران اجرا می شود تا مسافران بتوانند به راحتی سفر خود را از خارج تا داخل شهر انجام دهند.

وی در خصوص این نمایشگاه گفت: هشتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات و خدمات وابسته به دلیل مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گشت و شرکت بهره برداری مترو تهران با دست پر در این نمایشگاه حاضر شده است.

مدیرعامل راه آهن کشور از زحمات صمیمانه شرکت بهره برداری مترو تهران قدردانی کرد که در ایام کرونا دلسوزانه خدمات رسانی مطلوبی به شهروندان ارائه داده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 720

به "خبرنگاران عملیات اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عملیات اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید