دغدغه جذاب یحیی

به گزارش مجله جغتای، محمد انصاری که دو ماه گذشته از بند مصدومیت رها شد و به تمرینات گروهی بازگشت تا هواداران پرسپولیس چشم انتظار حضور او در زمین باشند، اما کادرفنی این تیم تمایلی به استفاده از انصاری نشان نمی داد و تنها در بازی با گل گهر برای چند دقیقه او را به کار گرفت.

دغدغه جذاب یحیی

مربی تیم پرسپولیس در خصوص او گفته بود که انصاری باید در بازی های محبت آمیز و به شکل کنترل شده به میدان برگردد چرا که آسیب دیدگی سختی را داشته و به این سادگی ها نمی تواند در بازی رسمی حضور یابد.

اما انصاری که در تمرینات به خوبی خود را نشان داده و در تمرینات پرسپولیس، آمادگی اش را بیش از پیش به نمایش گذاشت، در بازی اخیر جام حذفی مقابل مس نوین در نیمه دوم جایگزین سیدجلال حسینی شد تا دقایق بیشتری در زمین حضور داشته باشد.

انصاری که در بازی با گل گهر به عنوان دفاع چپ به کار گرفته شد، در بازی با مس نوین، در قلب دفاع به میدان رفت تا خود را به عنوان مهره ای کارآمد مطرح کند، اما آنچه تعیین بود انگیزه بالایی هم داشت و در چند مورد پیروز شد واکنش های موثری در کار های دفاعی ثبت کند.

انصاری به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه و با سابقه در این تیم، از فصل پانزدهم در جمع قرمز ها حضور دارد و اکنون پنجمین سال حضورش در پرسپولیس را پشت سر می گذارد.

حالا با این میزان آمادگی محمد انصاری باید منتظر ماند و دید که یحیی گل محمدی در بازی های پیش رو به این مدافع باسابقه پرسپولیس بیشتر میدان خواهد داد یا در روز های پایانی جابجایی و با جذب فرشاد فرجی تصمیم جدیدی درباره انصاری گرفته خواهد شد.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 748

به "دغدغه جذاب یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه جذاب یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید