سقوط مرگبار دختر 16 ساله از پشت بام مدرسه؛ خودکشی یا جنایت

به گزارش مجله جغتای، وقتی مأموران به محل حادثه رفتند مادر دختر نوجوان در آنالیز ها گفت: چند وقتی است که دخترم المیرا با پسر 21 ساله ای به نام اشکان آشنا شده است؛ بعد از مدتی هم خانواده ها با هم آشنا شدند و آن ها به خواستگاری دخترم آمدند، چون دخترم اشکان را دوست داشت و به نظر می آمد که او پسر خوبی باشد با این ازدواج موافقت کردیم و قرار شد که روز عید غدیر آن ها باهم عقد نمایند.

سقوط مرگبار دختر 16 ساله از پشت بام مدرسه؛ خودکشی یا جنایت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

زن جوان ادامه داد: شب حادثه اشکان به مدرسه ای که محل سکونتمان بود آمد برای شام می خواستیم روی پشت بام مدرسه جوجه کباب درست کنیم. من برای انجام کاری به حیاط آمدم که صدای جرو بحث آن ها را شنیدم و به دنبال آن دخترم از پشت بام به پایین پرتاب شد؛ احتمال می دهم آن ها با هم درگیری پیدا کردند و اشکان دخترم را هل داده باشد چرا که بعد از افتادن دخترم اشکان فرار کرد و من از او شکایت دارم.

دستگیری خواستگار جوان

به دنبال اظهارات زن جوان، به دستور بازپرس جنایی، اشکان دستگیر و برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد، اما پسر جوان مدعی شد که المیرا خودش را از پشت بام به پایین پرتاب نموده و در این مرگ هیچ نقشی نداشته است. اشکان گفت: من در یک بنگاه کار می کنم. 2 سال قبل المیرا و دوستش به مغازه ای که در آنجا کار می کنم آمدند. دوست المیرا دنبال خانه بود من از المیرا خوشم آمد و از آنجا که پدر و مادرم از هم جدا شده اند من بیشتر با پدرم زندگی می کنم. اما این اواخر متوجه شدم مادرم سرطان دارد وقتی به خانواده ام ماجرای علاقه ام به المیرا را گفتم آن ها با این ازدواج موافقت نموده و به خواستگاری او رفتیم.

خودکشی یا جنایت

همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه شب حادثه به مدرسه ای که محل سکونت المیرا و خانواده اش بود رفتم برای درست کردن جوجه کباب به پشت بام رفتیم. المیرا با مادرش جرو بحثشان شد. به او گفتم چرا به مادرت بی احترامی می کنی، اما به من گفت دخالت نکن و به بهانه اینکه از شیر آبی که نزدیک کولر بود آب بخورد از من جدا شد. ناگهان به سمت لبه پشت بام رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد. همه این اتفاقات در کمتر از چند دقیقه رخ داد و من واقعاً شوکه شده بودم. بدین ترتیب پس از اظهارات پسر جوان به دستور بازپرس جنایی، وی در اختیار تیم تحقیق قرار داده شد و آنالیز ها در این خصوص ادامه دارد.

منبع: ایران

منبع: فرارو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 359

به "سقوط مرگبار دختر 16 ساله از پشت بام مدرسه؛ خودکشی یا جنایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مرگبار دختر 16 ساله از پشت بام مدرسه؛ خودکشی یا جنایت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید