سناتور آمریکایی: اولویت های ترامپ همگی اشتباه است

به گزارش مجله جغتای، یک سناتور دموکرات آمریکا، عملکرد ترامپ در مقابله با بحران شیوع کرونا در این کشور را به شدت زیرسوال برد.

سناتور آمریکایی: اولویت های ترامپ همگی اشتباه است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از سی ان ان، تامی داک ورث، سناتور دموکرات ایالت ایلینوی آمریکا عملکرد دونالد ترامپ در مقابله با بحران شیوع کرونا را به شدت زیر سوال برد.

به گفته این سناتور کنگره آمریکا، همه اولویت های رئیس جمهوری اشتباه دنبال می گردد.

تامی داک ورث همچنین تاکید نمود: ترامپ باید در خصوص این صحبت کند که برای شکست دادن کرونا چه کاری قرار است انجام دهیم، یا اینکه برای عقب راندن روسیه چه کاری خواهیم کرد، اما او در مقابل این موضوعات اقدامی انجام نداده است.

داک ورث همچنین سخنان روز گذشته ترامپ در مراسم جشن استقلال آمریکا را مورد انتقاد قرار داد و گفت: جای تعجب است که رئیس جمهوری به جای اینکه درباره مرگ 130 هزار نفر بر اثر کرونا صحبت کند، وقت زیادی را صرف افتخار کردن به شخصیت های دوره کنفدراسیون در آمریکا کرد.

سخنان روز گذشته ترامپ به مناسبت روز استقلال با نقدها زیادی در آمریکا روبرو شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی اخیر خود بدون اشاره به گرفتاری های مردم آمریکا از جمله نژادپرستی و ابتلای نزدیک به سه میلیون نفر از آن ها به کووید -19، معترضان به نژادپرستی را آشوبگر خطاب کرد و آن ها را با تروریست ها و نازی ها مقایسه کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 312

به "سناتور آمریکایی: اولویت های ترامپ همگی اشتباه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور آمریکایی: اولویت های ترامپ همگی اشتباه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید