عملیات آبرسانی به روستاهای سیستان وبلوچستان با همت جمعیت امام رضایی ها

به گزارش مجله جغتای، فعالیت جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به روستای فاقد شبکه آب آشامیدنی یا دارای تنش آبی، در سیستان وبلوچستان درحال انجام است و قرار است در فاز اول مساله آب آشامیدنی 25 روستا با انجام لوله کشی آب سالم و قابل شرب مرتفع شود.

عملیات آبرسانی به روستاهای سیستان وبلوچستان با همت جمعیت امام رضایی ها

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به نقل از فرهیختگان، حاج حسین یکتا، مسئول جمعیت امام رضایی ها گفت: فعالیت جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به روستای فاقد شبکه آب آشامیدنی یا دارای تنش آبی، در سیستان وبلوچستان درحال انجام است و قرار است در فاز اول مساله آب آشامیدنی 25 روستا با انجام لوله کشی آب سالم و قابل شرب مرتفع شود.

وی شرح داد: در راستای عملیات آبرسانی به روستاهای سیستان وبلوچستان از طریق جمعیت امام رضایی ها، آبرسانی به 17 روستا آغاز شده است که در این مدت کوتاه 7 روستا به طور کامل به آب آشامیدنی سالم دسترسی پیدا کرده اند و بقیه در دست اقدام است.

مسئول جمعیت امام رضایی ها گفت: تأمین آب آشامیدنی پایدار و اتصال به منابع تأمین مطمئن اجرای شبکه و خطوط فرعی 11 روستا در شهرستان های دشتیاری و چابهار و اصلاح و توسعه شبکه آب آشامیدنی و خطوط فرعی 6 روستا در شهرستان نیمروز از اهم برنامه های آبرسانی از طریق جمعیت امام رضایی هاست که در فاز اول تا 25 روستا ادامه خواهد یافت.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 982

به "عملیات آبرسانی به روستاهای سیستان وبلوچستان با همت جمعیت امام رضایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات آبرسانی به روستاهای سیستان وبلوچستان با همت جمعیت امام رضایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید