فارس من، سازمان تعزیرات با گرانفروشی سایت های اینترتی برخورد کند

به گزارش مجله جغتای، رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت گفت: باید برای جلوگیری از گرانفروشی سایت های اینترنتی با شیوع کرونا سازمان تعزیرات حکومتی در قالب یک طرح ضربتی به برخورد با سایت های متخلف بپردازد.

فارس من، سازمان تعزیرات با گرانفروشی سایت های اینترتی برخورد کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله جغتای، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان مجله جغتای می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا مجله جغتای مجله جغتای این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان مجله جغتای موضوع گرانفروشی سایت های اینترنتی با شیوع کرونا را مطرح نموده و از مجله جغتای خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که مجله جغتای مجله جغتای برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سجاد بنابی رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت گفت: برای جلوگیری از گرانفروشی سایت های اینترنتی با شیوع کرونا باید سازمان تعزیرات حکومتی در قالب یک طرح ضربتی به برخورد با سایت های متخلف بپردازد. موضوع رسیدگی به گرانفروشی سایت های اینترنتی باید مانند دیگر فروشندگان در دستور کار سازمان تعزیرات قرار گیرد.

وی اضافه کرد: سایت هایی که اقدام به گرانفروشی در شرایط وجود ویروس کرونا می نمایند به عنوان مجرم باید با آنها برخورد گردد که این کار نیز در مسوولیت سازمان تعزیرات است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 87

به "فارس من، سازمان تعزیرات با گرانفروشی سایت های اینترتی برخورد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، سازمان تعزیرات با گرانفروشی سایت های اینترتی برخورد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید