محموله یاری های انسان محبت آمیز بین المللی به سمنان رسید

به گزارش مجله جغتای، محموله لوازم طبی تأمین شده از محل یاری های انسان محبت آمیز بین المللی برای مقابله با بیماری کرونا به سمنان رسید.

محموله یاری های انسان محبت آمیز بین المللی به سمنان رسید

به گزارش از ، با پیگیری به عمل آمده از سوی عباس گلرو، منتخب مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، محموله لوازم طبی تأمین شده از محل یاری های انسان محبت آمیز بین المللی برای مقابله با بیماری کرونا به سمنان رسید.

این محموله با حضور مهدی خراسانیان رئیس قرارگاه مردمی یحیی بن موسی الکاظم (ع) و نماینده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان، تحویل این دانشگاه شد.

نماینده دانشگاه علوم پزشکی سمنان با ابراز امیدواری به تداوم این یاری ها با توجه به احتیاج جدی و مبرم مراکز درمانی به دلیل آلودگی بالا و لزوم صیانت از کادر درمانی به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا و مدافع سلامت، از شهروندان خواست تا با رعایت مسائل بهداشتی و پیوستن به پویش در خانه بمانیم، یاریگر خادمان خود در مبارزه برای شکست کرونا باشند.

محموله ارسالی شامل انواع ماسک، دستکش لاتکس، لباس ایزوله، شیلد و عینک است که توسط کادر درمانی ویژه بیماری کرونا در مراکز درمانی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیغام / م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 104

به "محموله یاری های انسان محبت آمیز بین المللی به سمنان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محموله یاری های انسان محبت آمیز بین المللی به سمنان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید