مقاله: قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

به گزارش مجله جغتای، مادر محمدامین در ادامه گفت: پسرم هیچ وقت تنهایی جایی نمی رفت. اگر می خواست به مدرسه یا کلاس زبان یا باشگاه برود، خودمان او را می بردیم. رابطه خیلی خوب و محبت آمیز ای با پدرش داشت و خصوصی ترین رازهایش را هم به پدرش می گفت. نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده بود.

مقاله: قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، دوم آبان ماه سال جاری، وقتی پدر و مادر محمدامین 13 ساله تبریزی از خواب بیدار شدند فکرش را هم نمی کردند پسرشان به قتل رسیده باشد.

یکدفعه صدای فریاد همسایه برخاست. مادر محمدامین در ادامه می گوید: روبروی خانه ما یک مدرسه است. همسایه مان پشت دیوار مدرسه رفت و از وحشت آغاز به فریاد زدن کرد. ما سراسیمه خودمان را به او رساندیم. جسد محمدامین کنار دیوار مدرسه بود و چاقویی که پسرم با آن به قتل رسیده بود به دیوار تکیه داده شده بود. اما یک قطره خون هم روی زمین نریخته بود.

مادر محمدامین در خصوص حالت های پسرش در روز های آخر عمرکوتاه او می گوید: چند روزی بود که محمدامین حال خوبی نداشت. غذا نمی خورد و در روز چندین بار بالا می آورد. او را به دکتر بردیم و تشخیص پزشک این بود که او به شدت از چیزی ترسیده است. اول فکر کردم پسرم سرماخورده یا کرونا گرفته است، اما بعد فهمیدم که او خیلی ناراحت بود. دکتر می گفت انگار کسی او را تهدید نموده است و از ما خواست او را نزد روانپزشک ببریم.

منبع مقاله: قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1039

به "مقاله: قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید