وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران

به گزارش مجله جغتای، براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (20 فروردین ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعت ها وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (21 فروردین ماه) نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان قسمتی آسمانی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک بعلاوه کاهش کیفیت نسبی هوا پیش بینی می گردد.

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران طی امروز و فردا (19 و 20 فروردین) آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و در نیمه جنوبی استان در نقاط مستعد با احتمال خیزش موقت گرد و خاک و کاهش دید و کاهش نسبی کیفیت هوا پیش بینی می گردد.

برای امروز در نیمه شمالی و غرب استان رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق مورد انتظار است. برای روز های دوشنبه تا چهارشنبه (21 تا 23 فروردین) آسمان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در نیمه شرقی استان گاهی وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

از فردا تا سه شنبه (20 تا 22 فروردین) روند افزایش نسبی دما و برای روز چهارشنبه کاهش نسبی دما دور از انتظار نیست.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (20 فروردین ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعت ها وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (21 فروردین ماه) نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای صفر درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 فروردین 1402 بروزرسانی: 19 فروردین 1402 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1428

به "وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید