وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد

به گزارش مجله جغتای، روح الله آدینه ای مشاور وزیر کشور با اشاره به شایعات منتشر شده از سوی شبکه معاند ایران اینترنشنال مبنی بر اینکه وی در گفت گویی بیان نموده که 23 درصد از قربانیان حوادث آبان98 فاصله نزدیک و به شقیقه شلیک شده بود؛ گفت: مطلب شبکه معاند ایران اینترنشنال، خلاف واقع و تحریف و تقطیع شده است.

وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، او اضافه نمود: البته نمی توان انتظاری هم از شبکه ایران اینترنشنال، شبکه های معاند و ضد انقلاب برای انتشار مطالب واقع و به نفع منافع ملی داشت.

آدینه ای توضیح داد: چند شب گذشته در شبکه کلاب هاوس بحثی اجرا شده بود و آقای محمود صادقی برای چندمین بار ادعا های موهومی درباره حوادث آبان ماه 98 مطرح نموده بودند و بنده به استناد اظهارات ریاست محترم کمیسیون امنیت ملی که در خرداد ماه سال 99 طی مصاحبه ای منتشر شده بود، صحبت کردم و به دفاع از حقیقت بنا به مدارک و مستندات رسمی موجود پرداختم.

او تاکید نمود: حرف های آن شب مطلب تازه ای نبود و بار ها مصاحبه مقامات رسمی کشور و وزیر محترم کشور و جناب آقای ذوالنوری تکرار شده بود و جای تعجب دارد بعضی افراد از جمله آقای محمود صادقی نسبت به آن بی توجه بوده و به مستندات بیگانگان و ضدانقلاب متوسل می شوند و احساسات عمومی جامعه را جریحه دار می نمایند؛ البته شبکه ایران اینترنشنال هم طبق رسالت ضد ایرانی خود همان حرف ها را تقطیع و تحریف کرد.

مشاور وزیر کشور اعلام کرد: برخلاف اظهارات اینگونه افراد که ناگفته هایی درباره حوادث آبان ماه 1398 وجود دارد، در واقع نظام ناگفته هایی از غرض ورزی ها و فتنه گری و کینه توزی و خصومت دشمنان دارد که صرفا برای ایجاد امنیت روانی و آرامش اجتماعی فعلا قصد پرداختن به آن را ندارد.

آدینه ای درباره اختلاف بین وزیر کشور با رئیس جمهور و وزیر بهداشت نیز گفت: وزیر کشور هیچ اختلافی با رئیس جمهوری و وزیر بهداشت ندارد. همه شایعات مطرح شده درباره اختلاف وی با بعضی وزرا کذب محض است. آقای رحمانی فضلی هم اکنون به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 828

به "وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید