کهتری: رحیمی همچنان از برترین های دنیاست، نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم

به گزارش مجله جغتای، سرمربی تیم پارا تیر و کمان کشورمان اعتقاد دارد غلامرضا رحیمی در مسابقات امروز کمان ریکرو بازی های پارالمپیک 2020 توکیو دور از انتظار ظاهر شده است.

کهتری: رحیمی همچنان از برترین های دنیاست، نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از توکیو، مجید کهتری پس از شکست غلامرضا رحیمی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تیر و کمان ریکرو بازی های پارالمپیک 2020 توکیو گفت: استرس رحیمی امروز خیلی بالا بود و نتوانست خودش را کنترل کند. من در جریان مسابقه خیلی کوشش کردم به او یاری کنم، اما به نتیجه نرسیدیم. رحیمی در روزهای اخیر و در مرحله مشخص رنکینگ خیلی عالی بود و شاید امروز چوب همان آمادگی روزهای قبل را خورد.

سرمربی تیم پارا تیر و کمان ایران در ادامه اضافه کرد: نمی دانم چه اتفاقی افتاد و برای ما این نوع تیر زدن واقعاً غیرمترقبه بود. در جریان مسابقه امروز اصلاً رحیمی، رحیمی تیم من نبود و یک رحیمی دیگر شده بود. البته بعد از دو راند ابتدایی خودش را جمع کرد و کار به تیر طلایی کشیده شد. آنجا استرس رحیمی بیشتر هم شد، چون حریفش زودتر از او تیر زد و اتفاقاً 10 هم زد.

کهتری توضیح داد: رحیمی امروز باخت اما من اعتقاد دارم، او همچنان از برترین های دنیاست و باید به خوبی ریکاوری کند برای مسابقه فردا. او کمتر از 24 ساعت دیگر در همین جا در کنار زهرا نعمتی باید برای مدال کوشش نمایند که امیدوارم برترین نتیجه را بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا رحیمی چنین فرمی را داشت، گفت: در تیراندازی با کمان بحث کنترل هیجان حرف اول را می زند که متأسفانه رحیمی امروز در این زمینه ضعیف عمل کرد.

کهتری یادآور شد: برای اینکه بگویم رحیمی چقدر خوب است، باید یادآوری کنم او در ریو طلا گرفته است. در همین مسابقه مشخص رنکینگ مسابقات توکیو رکورد پارالمپیک را شکست و نفر اول شد. این ها نشان می دهد رحیمی ورزشکار توانمندی است و آماتور و غیرحرفه ای نیست. در تیراندازی با کمان کسری از ثانیه ها مشخص نماینده است و امروز من و رحیمی نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم که از این بابت از مردم عذرخواهی می کنم و امیدوارم فردا برترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی تیم پارا تیر و کمان کشورمان در انتها توضیح داد: ما از 10 روز پیش اینجا یک ماراتن داریم و این رقابت هر روز جریان دارد. نتایج تک تک بچه های روی عملکرد باقی تیراندازان در مسابقات بعدی تأثیرگذار است. امیدوارم مسابقه امروز تأثیری روی رقابت فردا رحیمی نداشته باشد و او و نعمتی برترین نتیجه را بگیرند. هر دوی آنها از برترین ها هستند و می توانند در جریان مسابقه ضعف های هم را پوشش دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 985

به "کهتری: رحیمی همچنان از برترین های دنیاست، نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کهتری: رحیمی همچنان از برترین های دنیاست، نتوانستیم خودمان را جمع و جور کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید