والیبال

آذر باتری مقابل میهمان خود شکست را پذیرفت

خبرنگاران/آذربایجان غربی تیم والیبال آذر باتری ارومیه در هفته پانزدهم دور برگشت لیگ برتر والیبال مردان مقابل میهمان خود مس رفسنجان مغلوب شد.

23 بهمن 1400

هتریک شهرداری ارومیه در خانه

خبرنگاران/آذربایجان غربی تیم شهرداری ارومیه در هفته سوم لیگ برتر والیبال مردان به سومین پیروزی خود در لیگ برتر والیبال دست یافت.

22 دی 1400

تور اروپا ارزان: از ذوب آهن تا پورتو، حضور نخستین مربی والیبال زنان ایران در اروپا

سمیرا ایمانی فولادی بانوی اصفهانی راهی کشور پرتغال است تا به عنوان نخستین مربی زن ایرانی در لیگ والیبال اروپا نقش آفرینی کند.

6 آذر 1400

فرهاد قائمی برای المپیک به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شد

به گزارش خبرنگاران، فرهاد قائمی قبل از آغاز لیگ ملت ها خاطرنشان کرد با توجه به شرایطی که دارد به طور موقت از حضور در تیم ملی ایران انصراف می دهد.

6 مرداد 1400

چرا ستاره برزیل در بازی ماسک می زند؟

لوکاس ساتکمپ ملی پوش والیبال برزیل در مسابقات لیگ ملت های والیبال با ماسک وارد زمین شده و بازی ها خود را انجام می داد. این درحالی است که به علت شیوع کرونا مسابقات لیگ ملت های والیبال تحت تدابیر شدید بهداشتی صورت گرفته به طوری که فدراسیون جهانی والیبال...

29 تیر 1400

شهداب یزد از سد شهرداری قزوین گذشت، شکستی دیگر برای مسعود آرمات

به گزارش خبرنگاران، هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز (آدینه) در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون از ساعت 11 شروع شد.

18 بهمن 1399

عبادی پور: نمی توانم برای تیمی لهستانی بازی کنم اما به تیم ملی اش احترام نگذارم، دوران بازیگری ام پس از المپیک تمام نمی شود

ملی پوش والیبال ایران گفت: هر بار که تیم ملی ایران با لهستان دیدار می کند، شرایط برای من خیلی سخت می شود، چون نمی توانم برای یک تیم لهستانی بازی کنم اما به تیم ملی این کشور احترام نگذارم.

9 بهمن 1399

قوچان نژاد مذاکره با تیم والیبال پیکان را تکذیب کرد

جبار قوچان نژاد در گفت و گو با خبرنگاران، درباره مذاکراتش با تیم والیبال پیکان گفت: نمی دانم این خبرها از کجا درز پیدا می کند. هنوز مذاکره ای با این تیم پیدا نداشته ام.

5 بهمن 1399

شوک عظیم به تیم ملی والیبال ایران؛ مصدومیت سعید معروف توسط طرفداران تیم ایران!

خبرنگاران: ازدحام بیش از حد طرفداران مقابل هتل ملی پوشان تیم ملی والیبال باعث بروز مشکلاتی از جمله مصدومیت سعید معروف شد تا شب تلخی برای والیبال ایران رقم بخورد.

15 خرداد 1399

محمدی: قهرمانان واقعی شهرم را در بیمارستان و در مبارزه با کرونا دیدم، تقدیم مدال طلا به پرستاران کوچکترین کاری بود که از دستم برآمد

ملی پوش و مربی پیشین تیم ملی والیبال نشسته گفت: فکر می کردم من قهرمان شهرم هستم اما قهرمانان واقعی را در بیمارستان دیدم که جان شان را در دست گرفته بودند و به بیماران کرونایی خدمت می کردند.

15 اردیبهشت 1399

رضایی: کاروان اعزامی به پارالمپیک توکیو در 8 رشته نهایی می گردد

به گزارش خبرنگاران، حذف 34 سهمیه کسب شده ورزش ایران برای حضور در بازی های پارالمپیک که توسط گروه ورزش خبرنگاران اطلاع رسانی شد واکنش های تندی از سوی اهالی ورزش جانبازان و معلولان و به خصوص آن دسته ورزشکاران و مربیانی که مورد هدف بودند، در پی داشت تا جایی...

10 فروردین 1399