اتفاقی جنجالی و تازه در پرسپولیس

به گزارش مجله جغتای، رضا درویش در مصاحبه امروز خود با ورزش سه به موضوعی عجیب اشاره نمود و مدعی شد یک بدهی قدیمی اکنون دردسر بزرگی برای آن ها شکل داده است.

اتفاقی جنجالی و تازه در پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ماجرای بدهی های پرسپولیس و استقلال قرار نیست هیچ به انتها برسد و هر روزه و سالانه شاهد اخباری در مورد مسائل این دو باشگاه بابت بدهی های قدیمی شان هستیم.

جدیدترین خبر درباره بدهی قدیمی سرخ ها، اما عجیب و باورنکردنی است؛ رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در مصاحبه امروز خود با خبرنگار ما پرده از بدهی عجیبی برداشت که اکنون حکم اجرایی خود را گرفته و باعث بسته شدن حساب باشگاه نیز شده است.

این بدهی مربوط به یکی از شرکت هاست که در سال 84 به پرسپولیس پرداخت شده است و اکنون با گذشت بیش از 17 سال ماجرایی عجیب برای سرخ ها شکل داده و باعث بسته شدن حساب این باشگاه نیز شده است. در این زمینه گفته می گردد شرکت مورد اشاره یک بار در سال 89 پیروز به دریافت حکم شده بود، اما با بی توجهی مدیر وقت روبرو شده است. اکنون دومین حکم مربوط به این بدهی در سال 99 با پیگیری دوباره به بخش اجرایی رسیده بود که بار دیگر مورد آنالیز باشگاه و مدیر وقت قرار نگرفته بود.

رضا درویش مدعی است که علیرغم دریافت حکم اجرایی از سوی این شرکت، بخش اداری و مالی باشگاه هیچ پرونده و سندی در این خصوص نداشته است! با این حال مدیرعامل پرسپولیس در کوشش است با پیگیری ها لازم بتواند این طلب 85 میلیون مربوط به سال 84 را که اکنون با مطالبه چند میلیاردی روبرو شده را به خاتمه مطلوب برساند تا باشگاه دچار خسارت نگردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 فروردین 1402 بروزرسانی: 16 فروردین 1402 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1426

به "اتفاقی جنجالی و تازه در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی جنجالی و تازه در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید