بازگشت لی چایلد و جیمز پترسون به پرفروش های نیویورک تایمز

به گزارش مجله جغتای، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک تایمز، این مجله هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می نماید. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

بازگشت لی چایلد و جیمز پترسون به پرفروش های نیویورک تایمز

افسر نگهبان نوشته لی چایلد و آندرو چایلد در هفته نخست انتشار در رتبه اول پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد و جان گریشام را کنار زد. این رمان جدیدترین اثر چایلد درباره شخصیت محوری جک ریچر است که هواداران چایلد مشتاقانه منتظرش بودند. بیست و پنجمین کتاب از مجموعه ریچر در واقع اولین کتاب از این مجموعه هست که با همکاری نویسنده دیگری به نگارش درآمده است. جک ریچر به تنسی می رود و مثل همواره در انتظار ماجراجویی جدید با گروهی در کمین یک فرد خاص روبه رو می شود و ماجراهایش از همین جا شروع می شود.

جیمز پترسون می گوید از خواندن کتاب جدید چایلد لذت برده است و شخصیت جک ریچر از زندگی عظیم تر است و در طول این سال ها و حتی با تغییر شرایط جامعه هم قابل درک و باورپذیر بوده است: کتاب افسر نگهبان به ما نشان داد دو چایلد بهتر از یک نفر از خانواده چایلد است!

زمانی برای بخشش نوشته جان گریشام پس از گذشت سه هفته از انتشار در صندلی دوم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. سومین کتاب از مجموعه جیک بریگانس درباره جوانی شانزده ساله در دهه 1990 میلادی است که به قتل معاون اداره پلیس متهم شده است.

بازگشت نوشته نیکولاس اسپارکز در هفته اول انتشار در صندلی نخست پرفروش های نیویورک تایمز در بخش آثار چاپی و الکترونیکی نهاده شد اما حالا و پس از پنج هفته در رتبه سوم نهاده شده است. بازگشت داستان دکتری از نیروی دریایی که از افغانستان باز می شود و دو زن زندگی او را برای همواره تغییر می دهند.

سه زن ناپدید می شوند نوشته جیمز پترسون در هفته نخست انتشار در صندلی چهارم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. کاراگاه شون والش باید راز پرونده ای را که سه زن در آن ناپدید شده اند کشف کند و جالب اینجاست که این سه زن به خانه ای دسترسی داشتند که در آن یک مرد به قتل رسیده است.

لرزش نوشته استوارت وودز در هفته نخست انتشار در صندلی پنجم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شده است. پنجاه و پنجمین کتاب از مجموعه استون بارینگتون درباره جنایتکار مهمی است که گویا فردی تأثیرگذار در سیستم سیاسی کشور است.

جستجوگر نوشته تانا فرنچ چهار هفته پس از انتشار در صندلی ششم پرفروش ها نهاده شده است. پلیس سابق نیروی نظامی شیگاگو به روستایی ایرلندی مهاجرت می نماید تا زندگی آرامی و دور از هیاهو را شروع کند اما ناگهان در این روستا پسرکی مفقود می شود تا این پلیس ماهر را بار دیگر به صحنه جرم بازگرداند.

زندگی مخفی آدی لور نوشته وی ای شوآب با گذشت چهار هفته از انتشار پیروز شد به رتبه هفتم قرار بگیرد. آدی لور درست مانند فاوست با شیطان معامله می نماید و ماجراجویی های زیادی را طی چند قرن پشت سر می گذارد.

غروب و صبح نوشته کن فولت در هفته هفتم از انتشار در رتبه هشتم پرفروش ها نهاده شده است. کِن فولت استاد نگارش داستان های تاریخی است. سال 997 میلادی و کمی پس از دوره تاریک است و بلندپروازی یک مرد برای تبدیل کردن صومعه خود به مرکز علم و دانش سبب می شود رقابت افزایش یابد و در نهایت به مرگ و تولد و عشق و تنفر بکشد. فولت 27 سال پیش داستان ستون های زمین را منتشر کرد که حدود 27 میلیون نسخه فروخت و غروب و صبح در واقع کتابی در توصیف اتفاقات پیش از ستون ها زمین است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 514

به "بازگشت لی چایلد و جیمز پترسون به پرفروش های نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت لی چایلد و جیمز پترسون به پرفروش های نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید