ببینید ، تنابنده جایزه ونیز را برد؛ این سکانس نقی معمولی پربازدید شد!

به گزارش مجله جغتای، همزمان با درخشش فیلم جنگ جهانی سوم هومن سیدی با حضور محسن تنابنده در هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز، سکانس هایی از سریال محبوب مرکز پربازدید شد.

ببینید ، تنابنده جایزه ونیز را برد؛ این سکانس نقی معمولی پربازدید شد!

به گزارش خبرنگاران، همزمان با اعلام برندگان جشنواره 2022 ونیز، جنگ جهانی سوم ساخته هومن سیدی در آیین پایانی این دور از جشنواره جایزه بهترین فیلم بخش افق های ونیز را از آن خود کرد.

محسن تنابنده به خاطر بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق های هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز را از آن خود کرد. او این جایزه را به همسرش که در زمان فیلمبرداری فیلم باردار بوده و در عین حال باید از بچه دیگرشان نیز مراقبت می کرده است، تقدیم کرد. او همچنین جایزه اش را به تمام جامعه کارگران ایران (که می تواند زندگی شأن شبیه کاراکتر کارگر این فیلم باشد) تقدیم کرد.

محسن تنابنده که با همراهی محمد اطبایی پخش کننده فیلم روی صحنه حاضر شده بود، در عین حال از گرفتن این جایزه ابراز خرسندی کرد و با خنده گفت: آنقدر خوشحالم که می توانم پیاده تا تهران بروم!

به همین بهانه سکانس هایی از سریال مرکز ساخته سیروس مقدم که خاطره خوشی از شخصیت نقی معمولی با بازی محسن تنابنده را برای مخاطبان یادآوری می کند بازنشر شده است.

جایزه هایی که به جنگ جهانی سوم رسید | خوشحالی بی میزان محسن تنابنده در اختتامیه ونیز | سیدی و تنابنده جوایزشان را به چه کسانی تقدیم کردند؟

محسن تنابنده بعد از جایزه جشنواره ونیز: دیشب با قرص خواب خوابیدم!

جدیدترین ساخته هومن سیدی برخلاف همه آنچه تا امروز از این کارگردان مشاهده کرده ایم، یک درام روانشناختی است که در لایه های زیرین خود، انفعالات نفسانی کاراکتر را به عنوان محکی برای جریانات قصه قرار داده است.

جنگ جهانی سوم در ادامه جهت فیلم سازی هومن سیدی، تکمیل کننده تدریجی پازل روان شناسانه ای است که او آن را در مغزهای کوچک زنگ زده عنوان نمود، در قورباغه مراحل آزمون و خطای آن را طی کرد و حالا اینجا در جنگ جهانی سوم، به یک بلوغ نسبی رساند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1335

به "ببینید ، تنابنده جایزه ونیز را برد؛ این سکانس نقی معمولی پربازدید شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، تنابنده جایزه ونیز را برد؛ این سکانس نقی معمولی پربازدید شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید