بدترین اشتباهات رژیم فستینگ یا روزه متناوب

به گزارش مجله جغتای، بیایید صادق باشیم: روزه متناوب یا رژیم فستینگ برای افراد ضعیف مناسب نیست. این احتیاج به استراتژی، تعهد و میزان زیادی اراده دارد اما اکنون، یک متخصص رژیم غذایی ثبت شده، راه جدیدی را برای فکر کردن به آنچه بدن شما احتیاج دارد، به همراه چهار نکته برای سالم تر کردن رژیم فستینگ و موفقیت آمیزتر کردن کاهش وزن به اشتراک می گذارد.

بدترین اشتباهات رژیم فستینگ یا روزه متناوب

رژیم فستینگ به این صورت است که فرد رژیم گیرنده مجاز است فقط در 8 ساعت از شبانه روز غذا بخورد و در 16 ساعت به جای مانده روز اجازه ندارد لب به غذا بزند و باید روزه داری کند.

مندی انرایت، به علت توصیه های عملی که در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارد شناخته شده است تا کاهش وزن و تغذیه سالم را کمتر محدود نماینده و بیشتر معقول کند. این هفته در پروفایل لینکدین خود، انرایت پیشنهاد کرد: بیایید در خصوص اشتباه شماره 1 مردم در خصوص روزه متناوب صحبت کنیم.

1. بیشتر مردم به بیش از یک پنجره 8 ساعته احتیاج دارند

انرایت این کار را با گفتن بدترین اشتباهی که مردم در خصوص روزه داری متناوب مرتکب می شوند، آغاز کرد: غذا خوردن در ضیافتی که بازه زمانی بسیار باریکی دارد.

او گفت که دوره شانزده ساعته روزه داری همراه با دوره ضیافت هشت ساعته ممکن است برای بعضی از رژیم گیرندگان بسیار سخت باشد. در واقع، او پیشنهاد کرد، زمانی که بدن شما به شما می گوید که احتیاج به غذا خوردن دارد، مبارزه با این احساس به سادگی شکنجه دادن خود است.

وقتی به این شکل فکر می کنید، ممکن است موافق باشید که گوش دادن به بدنتان مهم است، درست است؟ این راهکار انرایت برای انجام این موضوع با ملایمت بود. او گفت: در نهایت، آیا به خود اجازه می دهید فقط بین ساعت 12 تا 8 شب به سراغ غذا بروید؟

دوره خوردن را طولانی تر کنید

این متخصص تغذیه گفت: اگر می خواهید روزه متناوب را امتحان کنید، اینقدر محدود نباشید وگرنه خود را برای شکست آماده خواهید کرد.

درعوض، او این را به اشتراک گذاشت: من همواره توصیه می کنم برای آغاز با یک دوره 12 ساعته در روز آغاز کنید و همواره می توانید از آنجا بر اساس گرسنگی و سطح انرژی تصمیم بگیرید و برنامه خود را در آن روز تنظیم کنید.

یکی دیگر از مسائل بزرگ رژیم فستینگ

انرایت افزود که راه دیگری که او می بیند مردم از کوشش هایشان بیشترین بهره را نمی برند این است که با انجام این کار به دوره های طولانی محرومیت روزانه دست می زنند: اگر فقط 1 یا 2 وعده غذایی بسیار زیاد در روز می خورید، این چگونه به شما یاری می کند. کاهش وزن یا اهداف مدیریت وزن؟ اغلب مردم را می بینم که این وعده های غذایی بزرگ را در اواخر روز می خورند.

مشکل این رویکرد چیست؟ انرایت گفت: این نه تنها برای انرژی و متابولیسم شما ایده آل نیست، بلکه راستا سریعی برای خواب وحشتناک شبانه نیز هست.

این سه نکته را امتحان کنید تا در طول زمان آزاد خوردن خود به درستی غذا بخورید

انرایت درعوض می گوید رژیم داران باید از این سه قانون پیروی نمایند:

  • زودتر بخورید
  • اغلب غذا بخورید
  • وعده های متعادل بخورید

منبع:

eatthis

منبع: هفت گنج
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1109

به "بدترین اشتباهات رژیم فستینگ یا روزه متناوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدترین اشتباهات رژیم فستینگ یا روزه متناوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید