برگزاری آنلاین جشنواره تئاتر مقاومت

به گزارش مجله جغتای، دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از برگزاری این جشنواره به صورت آنلاین اطلاع داد.

برگزاری آنلاین جشنواره تئاتر مقاومت

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، حمید نیلی دبیر جشنواره هفدهم تئاتر مقاومت گفت: در ابتدا جا دارد صمیمانه مراتب سپاس و احترام خود و همکارانم در ستاد برگزاری و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس را از کلیه هنرمندان و گروه هایی که مجدانه و با وجود شرایط سخت کرونایی، مقاوم و با روحیه ای مثال زدنی آثار خود را در بخش های مختلف جشنواره ارائه دادند، ابراز نمایم و همچنین وظیفه خود می دانم از کوشش های طاقت فرسای کادر درمان و بهداشت در سراسر کشور نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورم.

وی اضافه نمود: همانطور که قبلا نیز اشاره نموده بودم با توجه به شرایط کرونایی کشور، ما از ابتدا برای برگزاری جشنواره با دو برنامه ریزی متفاوت پیش رفتیم. گرچه پاک کردن صورت مسئله و برگزار نکردن جشنواره راحت ترین تصمیم بود، ولی به احترام تئاتر و هنرمندان سخت کوش تئاتر کشور برآن شدیم تا جایی که می توانیم و با پیش فرض های متفاوت نسبت به برگزاری جشنواره هفدهم و به نتیجه رسیدن زحمات هنرمندان، اقدامات لازم را انجام دهیم.

نیلی اظهار کرد: پلان اول و در شرایط عادی، برگزاری به شکل زنده و پلان جایگزین ما، برگزاری به صورت آنلاین بود. حال با توجه به شرایط وخیم موج سوم و اضطراری بودن شرایط کشور، طی جلسه ای که چند روز پیش در ستاد برگزاری داشتیم تصمیم برآن شد که هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به صورت آنلاین در نیمه دوم آذرماه برگزار گردد.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در انتها گفت: برگزاری بخش خیابانی و محیطی با توجه به باز بودن فضا و مکان های اجرایی، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت زنده برگزار خواهد شد. بدیهی است در صورت عادی شدن شرایط، گزینه اول ما، یعنی برگزاری زنده بخش های صحنه ای و دانشجویی نیز امکان پذیر خواهد بود. جزئیات و نحوه برگزاری همه بخش ها و زمان بندی دقیق آن ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 491

به "برگزاری آنلاین جشنواره تئاتر مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آنلاین جشنواره تئاتر مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید