جوایز گویا 2021 ، آنتونیو باندراس و ماریا کاسادو میزبان هستند

به گزارش مجله جغتای، میزبانی مراسم جوایز گویا که به عنوان اسکار اسپانیا شناخته می گردد، بر عهده آنتونیو باندراس بازیگر اسپانیایی نهاده شد.

جوایز گویا 2021 ، آنتونیو باندراس و ماریا کاسادو میزبان هستند

به گزارش خبرنگاران، مهر به نقل از ورایتی نوشت: آنتونیو باندراس برای میزبانی مراسم جوایز گویا از سوی آموزشگاه اسپانیا در سال 2021 انتخاب شد. این مراسم 27 فوریه سال آینده میلادی (9 اسفند 1399) در شهر زادگاه باندراس یعنی مالاگا برگزار می گردد.

این نخستین باری است که میزبانی این مراسم بر عهده این بازیگر قرار گرفته است. در این کار ماریا کاسادو یکی از مشهورترین خبرنگاران تلویزیونی اسپانیا که رییس آموزشگاه تلویزیون هم هست، وی را همراهی می نماید.

باندراس چندین سال است که به عنوان یکی از مشهورترین چهره های سینمایی اسپانیا شناخته شده است و 5 بار نامزدی آموزشگاه اسپانیا و یک بار گویای افتخاری را دریافت نموده است. اما تنها سال جاری بود که این بازیگر پایان برای بازی در فیلم درد و افتخار پدرو آلمادوار جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن و نامزدی اسکار را هم کسب کرد.

به گفته آموزشگاه اسپانیا آنها سال جاری قصد دارند مراسم اهدای جوایز گویا را با مخاطبی کم و با رعایت پروتکل های امنیتی برای حفظ سلامت برگزار نمایند.

کمپانی تیاترو سوهو که متعلق به باندراس است به تهیه این مراسم یاری می نماید و مراسم در سالنی سینمایی به همین نام که توسط باندراس ساخته شده، برگزار می گردد.

ماریانو باروسو رییس آموزشگاه اسپانیا گفت قصد دارند تا بهترین امکان را برای مهمانان این برنامه فراهم نمایند و به این منظور آنتونیو باندراس بی شک از بهترین ها است.

مراسم اهدای جوایز گویا یک ماه دیرتر از موعد معمولش برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 305

به "جوایز گویا 2021 ، آنتونیو باندراس و ماریا کاسادو میزبان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوایز گویا 2021 ، آنتونیو باندراس و ماریا کاسادو میزبان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید