عکسی از شهاب حسینی و جمشید هاشم پور که ماندگار شد ، بازیگری که از جمشید هاشم پور حلالیت طلبید

به گزارش مجله جغتای، اکران مردمی فیلم سینمایی شین در حالی برگزار گردید که جمشید هاشم پور و شهاب حسینی بازیگر و تهیه کننده فیلم در یک قاب عکس قرار گرفتند و از دیشب که این عکس در فضای مجازی منتشر شده، کامنت ها و بازخوردهای مثبتی از سوی مردم داشته است.

عکسی از شهاب حسینی و جمشید هاشم پور که ماندگار شد ، بازیگری که از جمشید هاشم پور حلالیت طلبید

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که شامگاه 16 شهریور ماه در پردیس سینمایی مگامال تهران برگزار گردید، جمشید هاشم پور پیش از نمایش این فیلم سینمایی در سالن اصلی و پس از این که با تشویق تماشاگران روبه رو شد، گفت: این لطف و محبت شماست که باعث می گردد خدمت گزارانتان -که ما هستیم- در خدمت شما باشیم. پشتوانه سینمای ایران شما هستید نه ما. اول شما تماشاگران هستید بعد ما هستیم و تا شما نباشید ما بازیگران هم نیستیم.

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی شین با حضور شهاب حسینی (تهیه کننده)، جمشید هاشم پور، افسانه ناصری و حسین عابدینی (بازیگران) و میثم کزازی (کارگردان) در حالی برگزار گردید که فیلم در یک سانس اصلی و دو سانس فوق العاده به نمایش عایدی.

در ادامه شهاب حسینی پس از تشکر از مخاطبان برای حضور در سالن های سینما برای تماشای فیلم گفت: مهم ترین انگیزه همه ما که کار می کنیم تماشاگران هستند. حتی اگر برترین فیلم ها را هم بسازیم اما اگر مخاطبی نباشد که آن را ببینید یا اشتباهاتمان را به ما گوشزد کند، هیچ ارزشی ندارد.

او در ادامه درباره علت همکاری اش با کارگردان های جوان شرح داد: من برای هر کاری که آستین بالا زدم علاوه بر دلایل شغلی، فراتر از آن ها جانمایه آن قصه توجهم را جلب نموده و باعث شده که با تعدادی از دوستان کنار هم قرار بگیریم و سعی کنیم آن حرف اصلی و جان مایه و حسی که به خودمان منتقل شده را به مخاطب انتقال بدهیم.

این بازیگر سینما با بیان این که چند سال پیش که آقای کزازی فیلمنامه شین را پیشنهاد کرد از تفاوت آن با دیگر فیلم نامه ها راضی شدم، اضافه کرد: این که در فیلم شین این امکان را پیدا کردم که از چهره های پیشکسوت، بزرگ تر و عزیزمان در سینما، بهره ببرم علت دیگری بود که این کار را پذیرفتم.

شهاب حسینی بعلاوه با یادی از زنده یاد سیامک اطلسی گفت: افتخار این را داشتم که در آخرین نقش آفرینی سینمایی آقای اطلسی از حضورشان بهره ببرم. برای همه پیشکسوتان سینمای ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم تماشا این عزیزان روی پرده سینما بعد مدت ها همان طور که به خودم بسیار چسبید به شما هم بچسبد.

  • شهاب حسینی و جمشید هاشم پور هم بازی می شوند | منتظر 16 شهریور باشید
  • ببینید | مهیج و ترسناک با بازی شهاب حسینی و علی شاد | وحشت در عمارت قدیمی

حسین عابدینی دیگر بازیگر فیلم هم درباره حضورش در شین گفت: من در این فیلم نقش زیادی ندارم. وقتی این کار به من پیشنهاد شد، گفتم نقش کوتاه است اما به خاطر آقا شهاب حسینی و جمشید هاشم پور پذیرفتم.

بازیگر فیلم پدر، باران، رسم عاشق کشی سپس خاطره ای از سال های قبل تعریف کرد: وقتی آقای هاشم پور پرواز از اردوگاه را بازی نموده بودند من میوه فروش بودم. پول نداشتم، بلیت بخرم و بروم فیلم را ببینم. صبر می کردم وقتی شلوغ می شد، دزدکی می رفتم داخل و فیلم را می دیدم.

او در ادامه با خنده خطاب به جمشید هاشم پور گفت: آقا جمشید حلال کن.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1401 بروزرسانی: 20 شهریور 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1334

به "عکسی از شهاب حسینی و جمشید هاشم پور که ماندگار شد ، بازیگری که از جمشید هاشم پور حلالیت طلبید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکسی از شهاب حسینی و جمشید هاشم پور که ماندگار شد ، بازیگری که از جمشید هاشم پور حلالیت طلبید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید