قیمت میوه شب عید زنجانی ها پس از تغییر اعلام شد

به گزارش مجله جغتای، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، قیمت میوه شب عید تنظم بازار زنجانی ها را پس از تغییر اعلام نمود.

قیمت میوه شب عید زنجانی ها پس از تغییر اعلام شد

به گزارش مجله جغتای آنلاین، ناصر فغفوری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سال جاری نیز مطابق سنوات گذشته، از چند ماه قبل نسبت به تامین میوه شب عید زنجانی ها اقدام شده و طبق هماهنگی های اجرا شده، سال جاری توزیع میوه شب عید از صبح 25 اسفند شروع شده که به دلیل تفاوت قیمت، استقبال چندانی از آن نشد.

این مسئول با بیان این که قیمت سیب و پرتقال در زنجان کمتر از مصوبه میوه تنظیم بازار بود، ادامه داد: در این راستا مذاکراتی با ستاد تنظیم بازار کشور انجام شد و بر اساس موافقت و مصوبه این ستاد، قیمت میوه تنظیم بازار شب عید در زنجان کاهش یافت.

وی اضافه نمود: در حال حاضر قیمت سیب به ازای هر کیلو 5900 تومان و قیمت پرتقال نیز 5500 تومان بوده و در مراکز مشحص شده توزیع می گردد.

فغفوری از افزایش 30 درصدی غرفه های توزیع میوه در زنجان اطلاع داد و توضیح داد: سال جاری علاوه بر مراکز عرضه، شرکت های تعاونی ادارات و سازمان ها نیز در توزیع میوه شب عید همکاری دارند تا تجمع در مراکز عرضه کمتر گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال جاری بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار و کمیته راهبری میوه شب عید، 1700 تن میوه برای توزیع آماده است که شامل 1000 تن پرتقال و 700 تن سیب است که پرتقال از استان مازندران و سیب از استان آذربایجان غربی خریداری شده و این میوه ها با توجه به دوره خواب در سردخانه مدت زمان قرنطینه را طی نموده و عاری از هرگونه آلودگی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 96

به "قیمت میوه شب عید زنجانی ها پس از تغییر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت میوه شب عید زنجانی ها پس از تغییر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید