مجازات آنی مرد حیوان آزار

به گزارش مجله جغتای، مردی که در حال آزار و اذیت یک سگ ولگرد بود از طریق گاو خشمگین به سزای عملش رسید.

مجازات آنی مرد حیوان آزار

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران، ویدئویی که مجازات یک مرد حیوان آزار از طریق گاو خشمگین را به تصویر می کشد به ویدئویی داغ تبدیل شده است. در این ویدئو این مرد حیوان آزار در حال آزار و اذیت یک سگ ولگرد بود که با واکنش گاو خشمگین روبرو شد. در حالی که سگ از شدت درد فریاد می کشید این گاو وارد عمل شد و با زدن چند ضربه با شاخ خود این حیوان را نجات داد.

ویدئویی که از طریق یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده چگونگی وقوع ماجرا را نشان می دهد. در ابتدای این ویدئو مرد حیوان آزار در حالی که سگ را از ناحیه گردن گرفته و روی هوا می چرخاند دیده می شود. در حالی که سگ از درد زیاد زوزه می کشد تلاش می کند تا از دست این مرد فرار کند. در ادامه ناگهان یک گاو از راه رسیده و با حمله ای ناگهانی این مرد را نقش بر زمین می کند. حمله غافلگیرانه گاو موجب رهاشدن سگ از دست مرد حیوان آزار شد.

بیشتر بخوانید

این ویدئو از طریق سوسانتا ناندا مامور جنگلبانی هند در توئیتر به اشتراک گذاشته شد. او در شرح این ویدئو نوشت: کارما. این ویدئو از زمان انتشار تا به امروز بیش از 102 هزرار بیننده داشته و حدود 3 هزار بار نیز بازنشر شده است. برخی از کاربران از فیلمبردار این صحنه که نقشی کمتر از گاو را برای کمک به سگ در این ماجرا ایفا کرد انتقاد کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1072

به "مجازات آنی مرد حیوان آزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجازات آنی مرد حیوان آزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید