مجموعه داستان عاشقانه با انتها خوش

به گزارش مجله جغتای، داستان عاشقانه با خاتمه خوش به داستان های عاشقانه شاد گفته می گردد که شامل داستان های کوتاه و زیبا یا داستان های بلند عاشقانه و یا حتی داستان های عاشقانه واقعی است.

مجموعه داستان عاشقانه با انتها خوش

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

خبرنگاران | سرویس فرهنگ و هنر - داستان های عاشقانه ای که با اتفاقی خوش خاتمه می یابند، گونه پرطرفدار از مجموعه داستان های عاشقانه برای مخاطبانی هستند که مطالعه داستان عاشقانه ملایم و یک عاشقانه آرام را دوست دارند. در مطلبی که پیش روی شماست، مجموعه ای از این داستان های عاشقانه گردآوری نموده ایم. هرکدام از داستان ها پس از یک یا چند چالش و گره افکنی، با یک گره گشایی خوشایند و همراه با شادی همراه هستند؛ پس از خاتمه هر داستان لبخندی بر لب شما خواهد نشست.

فهرست موضوعی:
  • او یک فرشته بود!
  • به کسی که دوستش داری بگو
  • سه مینیمال عاشقانه با خاتمه خوش

داستان عاشقانه با خاتمه خوش: او یک فرشته بود!

روزی پسری خوش چهره در یکی از شهرها در حال چت کردن با یک دختر بود، پس از گذشت دو سال، پسر علاقه بسیاری نسبت به دختر پیدا کرد، اما دختر به او گفت: میخواهم رازی را به تو بگویم.

پسر گفت: گوش می کنم.

دختر گفت: من می خواستم همان اول این مسئله را با تو در میان بگذارم، اما نمی دانم چرا همان اول نگفتم، راستش را بخواهی من از همان کودکی فلج بودم و هیچ وقت آن طور که باید خوش قیافه نبودم، بابت این دو ماه واقعا از تو عذر می خواهم.

پسر گفت: مسئله ای نیست.

دختر پرسید: یعنی تو الان ناراحت نیستی؟

پسر گفت: ناراحت از این نیستم که دختری که تمام اخلاقیاتش با من می خواند فلج است، از این ناراحتم که چرا همان اول با من روراست نبودی، اما مسئله ای نیست من باز هم تو را می خواهم و عاشقانه دوستت دارم.

دختر با تعجب گفت: یعنی تو هنوز می خواهی با من ازدواج کنی؟

پسر در کمال آرامش و با لبخندی که پشت تلفن داشت گفت: آره عشق من.

دختر پرسید: مطمئنی دیوید؟

پسر گفت: آره و همین امروز هم می خواهم تو را ببینم.

دختر با خشنودی قبول کرد و پسر همان روز با ماشین قدیمی اش و با یک شاخه گل به محل قرار رفت، اما هرچه گذشت دختر نیامد. پس از ساعاتی موبایل پسر زنگ خورد.

دختر گفت: سلام.

پسر گفت: سلام، پس کجایی؟

دختر گفت: دارم می آیم، از تصمیمی که گرفتی مطمئن هستی؟

پسر گفت: اگر مطمئن نبودم که به اینجا نمی آمدم عشق من.

دختر گفت: آخه...

پسر گفت: آخه نداره، زود بیا. من منتظر هستم. و خاتمه تماس...

پس از گذشت دو دقیقه یک ماشین مدل بالا کنار پسر ایستاد. دختر شیشه را پایین کشید و با اشک به آن پسر نگاه می کرد. پسر که مات و مبهوت مانده بود، فقط با تعجب به او نگاه می کرد.

دختر با لبخندی پر از اشک گفت: سوارشو زندگی من...

پسر که هنوز باورش نشده بود، پرسید: مگر فلج نبودی؟ مگر فقیر و بدقیافه نبودی؟ پس... من همین الان شرح می خواهم.

دختر گفت: هیس، فقط سوار شو...

آری، دختر یکی از ثروتمندترین افراد آن شهر بود. آنها ازدواج کردند و بهترین و عاشقانه ترین زندگی را ساختند.

دخترک سال ها بعد داستان عاشقانه زندگی خود را برای همه تعریف کرد و گفت: هیچ وقت نمی توانستم شوهری انتخاب کنم که من را به خاطر خودم بخواهد، زیرا همه از شرایط اقتصادی من خبر داشتند و نمی توانستم ریسک کنم… به همین خاطر تصمیم گرفتم که با یک ایمیل گمنام وارد دنیای چت شوم، سه سال طول کشید تا من دیوید را پیدا کردم، در این مدت طولانی به هر کس که می گفتم فلج هستم با ترحم بسیار من را رد می کرد، اما من تسلیم نشدم و با خود می گفتم اگر می خواهم کسی را پیدا کنم باید خودم را یک فلج معرفی کنم. می دانم واقعاً سخت است که یک پسر با یک دختر فلج ازدواج کند، اما دیوید یک پسر نبود… او یک فرشته بود.

به کسی که دوستش داری بگو

وقتی 15 ساله بودی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ صورتت از شرم قرمز شد و سرت را به زیر انداختی و لبخند زدی.

وقتی 20 ساله بودی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ سرت را روی شانه هایم گذاشتی و دستم را در دستانت گرفتی. انگار از اینکه مرا از دست بدهی، وحشت داشتی.

وقتی 25 ساله بودی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ صبحانه مرا آماده کردی و برایم آوردی، پیشانی ام را بوسیدی و گفت: بهتره عجله کنی. داره دیرت می شه.

وقتی 30 ساله شدی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ به من گفتی: اگه راستی راستی دوستم داری، بعد از کارت زود بیا خونه!

وقتی 40 ساله شدی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ تو داشتی میز شام را تمیز می کردی و گفتی: باشه عزیزم، ولی الان وقت اینه که بری تو درس ها به بچه مون یاری کنی.

وقتی 50 ساله شدی و من به تو گفتم که دوستت دارم؛ تو همان طور که بافتنی می بافتی، به من نگاه کردی و خندیدی.

وقتی 60 ساله شدی و من به تو گفتم که چقدر دوستت دارم؛ تو فنجان دمنوش را دستم دادی و به من لبخند زدی.

وقتی 70 ساله شدی و من به تو گفتم دوستت دارم؛ در حالی که روی جایگاه راحتی مان نشسته بودیم، من نامه های عاشقانه ات را که 50 سال پیش برای من نوشته بودی، می خوندم و دستانمان در دست یکدیگر بود.

وقتی 80 ساله شدی؛ این تو بودی که گفتی که مرا دوست داری. نتوانستم چیزی بگویم؛ فقط اشک در چشمانم جمع شد. آن روز بهترین روز زندگی من بود. چون تو هم گفتی که مرا دوست داری. وحشتناک دوستت دارم.

سه مینیمال عاشقانه با خاتمه خوش

وقتی از من خواستگاری کرد، به او گفتم: اگر با هم ازدواج کنیم، هیچ وقت اجازه نمی دهم بروی. او خندید و گفت: پس محکم نگه ام دار.

ما به ماه عسل رفتیم. فکر شیرجه زدن از صخره در دریاچه احمقانه بود. او بازنگشت.

وقتی او را به ساحل کشیدم و احیای قلبی ریوی را انجام دادم، گریه می کردم و فریاد می زدم: نمی گذارم بروی... او صدای مرا شنید و آغاز به نفس کشیدن کرد.

✰✰✰✰✰

من 19 ساله بودم و او 24 ساله بود. او اولین عشق من بود. ما دو سال با هم بودیم و من عاشقش بودم. یک روز به من گفت: دیگر نمی خواهم با هم قرار بگذاریم. من نابود شدم. سپس یک حلقه درآورد و گفت: می خواهم با تو ازدواج کنم.

پنج سال بعد به او گفتم: عاشق یکی دیگر شده ام. او درحالی که پریشان شده بود، با تعجب پرسید: چه کسی؟ گفتم: پسر یا دخترمان، هنوز نمی دانم.

انتقام شیرین است.

✰✰✰✰✰

سه سال بود با هم زندگی می کردیم. او اصلاً احساساتی نبود. من در حال پختن شام بودم که از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم روی زمین با گل رز نوشته شده: مری، دوستت دارم...

من برای دختری که این پیغام برایش نوشته شده بود، خشنود شدم و بعد فهمیدم خودم هم مری هستم!

با خودم فکر کردم: یعنی کار اوست؟ درست همان لحظه پیغام داد: کمی گوشت سرخ کن، گرسنه هستم. خیلی طول کشید با گلبرگ های رز بنویسم که دوستت دارم!

آنچه خواندید، مجموعه ای از داستان های عاشقانه با خاتمه خوش بود. ما را از نظرات و سلیقه خود در زمینه داستان عاشقانه مطلع کنید و برایمان بنویسید کدام داستان عاشقانه را بیشتر از بقیه دوست داشتید؟

منبع: setare.com
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 677

به "مجموعه داستان عاشقانه با انتها خوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه داستان عاشقانه با انتها خوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید