هلندی ها روشی تازه را برای یافتن بچه ها گمشده امتحان می نمایند ، از دستگاههای خودپرداز تا شبکه های اجتماعی (تور هلند)

به گزارش مجله جغتای، دستگاه های خودپرداز هلند از امروز آغاز به نمایش پیام های هشدار گم شدن بچه ها کردند. این موضوع از 300 دستگاه خودپرداز در سراسر این کشور آغاز شده است.

هلندی ها روشی تازه را برای یافتن بچه ها گمشده امتحان می نمایند ، از دستگاههای خودپرداز تا شبکه های اجتماعی (تور هلند)

با تور هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نمایش هشدار در خصوص بچه ها گم شده اغلب در دستگاه های خودپرداز نزدیک به فرودگاه ها، مراکز خرید و در مجاورت جاذبه های توریستی قرار دارند.

اگر این ایده موفقیت آمیز باشد و بچه ها گم شده پیدا شوند یا به روند پیدا شدن بچه ها یاری گردد، مقامات قصد دارند سیستم مذکور را به سایر دستگاه های خودپرداز نیز توسعه دهند تا به هدف نهایی پوشش کل کشور برسند. هلند اولین کشوری است که از دستگاههای خودپرداز خود برای نمایش چنین هشدارهایی استفاده می نماید.

دستگاه های مذکور دارای قابلیت انطباق به شیوه های مختلف خواهند بود. این دستگاه ها به دو شیوه به افراد اطلاع می دهند. درواقع دستگاه های مذکور می توانند آژیر اطلاعیه بزنند یا پیغام های متنی را در فیس بوک منتشر نمایند یا حتی در رادیو ماجرای گم شدن کودک را به اطلاع دیگران برسانند. در فاز نخست این سیستم هشدار دهنده، در سال 2018، حدود 26 اطلاعیه در سراسر اروپا صادر شد و 97 درصد بچه ها به طور موفقیت آمیز پیدا شدند.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1376

به "هلندی ها روشی تازه را برای یافتن بچه ها گمشده امتحان می نمایند ، از دستگاههای خودپرداز تا شبکه های اجتماعی (تور هلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلندی ها روشی تازه را برای یافتن بچه ها گمشده امتحان می نمایند ، از دستگاههای خودپرداز تا شبکه های اجتماعی (تور هلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید