تور تایلند ارزان: واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به پیشنهاد تایلندی

به گزارش مجله جغتای، رضا اسدی درباره شرایط فعلی خودش و ماجرای توافق با بوریرام تایلند صحبت های زیر را انجام داد.

تور تایلند ارزان: واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به پیشنهاد تایلندی

با تور تایلند ارزان از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

از شرایط پرسپولیس آغاز کنیم.

با اتفاقاتی که در باشگاه پرسپولیس برای من افتاد، فصل عجیبی برایم بود، اما از انتخاب این تیم راضی ام و فکر می کنم شرایط خوبی بود. امیدوارم با اتفاق خوب و قهرمانی فصل را تمام کنم. هنوز هم امید هایی هست که قهرمان شویم و ناامید نیستیم و تسلیم هم نمی شویم.

در خصوص پیشنهاد بوریرام صبحت می کنی؟

اصلاً دوست نداشتم این موضوع رسانه ای گردد. یک ماه هست که با من به وسیله نماینده و ایجنتی که این پیشنهاد را آورده، در حال مذاکره هستند. من و مدیر برنامه ام در حال آنالیز آن هستیم. پیشنهاد خوبی است، اما همه چیز تمام نشده است. سه سال است که این پیشنهاد را دارم و رد می کردم و اکنون هم فکر می کنم پیشنهاد خوبی برای یک بازیکن ایرانی است، اما چیزی که وجود دارد تردید برای بازی در لیگ تایلند است که یک تردید شخصی است. مشاورانی دارم که آن ها در خصوص تصمیماتم نظر می دهند. آن ها از بزرگان فوتبال هستند و نظرشان برایم مهم است.

گفتی دوست نداشتی این خبر رسانه ای گردد، اما این رخ داد.

فکر می کنم در این مقطع نباید این خبر رسانه ای می شد و ما به جای اینکه الان در خصوص پیشنهاد و آینده مان فکر کنیم باید به پرسپولیس فکر کنیم. پرسپولیس تیم پرطرفداری است و واکنش هایی که پیش می آید در روحیه طرفداران تاثیر می گذارد. قرارداد یک ساله ای با این تیم امضا کردم. می توانم قرارداد نو ببندم، اما اکنون وقت این نیست که در خصوص این اتفاقات حرف بزنیم و باید تمرکزمان روی این باشد که فصل را به خوبی تمام کنیم. باید اتفاقاتی رخ دهد که طرفداران آخر فصل شاد باشند.

در این مقطع لیگ وقتی خبر توافقت با تیم تایلندی آمد واکنش های خوبی به این قضیه نشد.

گفتم که واقعاً نمی خواستم موضوع رسانه ای گردد و هیچ وقت آدم رسانه ای نبودم. از وقتی هم که به پرسپولیس آمدم کمترین مصاحبه را انجام داده ام. دست من نبود این موضوع که رسانه ای گردد یا نگردد. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و همه بازیکنان آرزو دارند در این تیم یا استقلال باشند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و با افتخار پیراهن پرسپولیس را پوشیدم. اول فصل خیلی پیشنهادات مختلفی داشتم، اما با علاقه و تمام وجودم این تیم را انتخاب کردم و فکر می کنم از جدایی پرسپولیس این من هستم که ضرر می کنم و پرسپولیس متضرر نمی گردد. پرسپولیس همواره پرسپولیس است و همواره بازیکنان بزرگی داشته و در آینده هم بازیکنان بزرگی خواهند آمد. واقعاً بازی کردن در این تیم و پوشیدن پیراهن این تیم برای هر بازیکنی افتخار است. من هم افتخار این را داشتم که پیراهن این تیم بزرگ را پوشیدم.

به قهرمانی پرسپولیس امیدواری؟

لیگ هنوز تمام نشده ما ناامید و تسلیم نمی شویم و امیدوارم فصل را با قهرمانی تمام کنیم و بعد می گردد در خصوص مسائل مختلف حرف زد.

پس آینده ات معین نیست؟

در آینده باید دید چه اتفاقی پیش می آید و چه چیزی رقم می خورد. امیدوارم همه چیز برای موفقیت تیم رقم بخورد و قهرمان شویم. پرسپولیس بزرگ است و همه بازیکنان آرزوی بازی مقابل این طرفداران را دارند و همواره پوشیدن پیراهن این تیم افتخار دارد. باز هم تأکید می کنم هیچ چیز معین نیست و باید دید چه چیزی رقم می خورد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1229

به "تور تایلند ارزان: واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به پیشنهاد تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور تایلند ارزان: واکنش هافبک جنجالی پرسپولیس به پیشنهاد تایلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید