پرداخت وام مسکن به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت

به گزارش مجله جغتای، معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی گفت: تسهیلات خرید مسکن تا سقف 350 میلیون تومان (هر نفر) به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت از محل صندوق بازنشستگی نفت پرداخت می گردد.

پرداخت وام مسکن به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از وزارت نفت، مهدی علی مددی، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت اظهار کرد: در وضع کنونی چالش های بسیاری داریم که این مسائل در خود صنعت نفت و با مدیریت این مجموعه ایجاد شده است، تعهد های فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت، تعهد های قرارداد های جذب نوین، تعهد آزمونی که برای قرارداد مدت موقت گرفته شده، تعهد های تبدیل شرایط ایثارگران که قانون بود و همه این موارد که بخش های جزئی هم دارد یا صورت گرفته یا در حال رسیدگی است.

مددی ادامه داد: ما با جامعه نیروی انسانی طرف هستیم که به آن ها توجهی نشده و امروز قاطبه سازمان را گرفته است، نیرو های ارکان ثالث و قراردادی واقعیتی برای صنعت نفت و ما نیز نگاه دولت را می دانیم و این که دولت در چه شرایطی کار را شروع نموده است، وضع بودجه کشور، وضع فروش نفت، همه این موارد را عزیزان بی شک دنبال می نمایند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر ادامه داد: برای جامعه ایثارگران با سازمان اداری استخدامی به جمع بندی رسیدیم و آن ها اجازه دادند ما برای این عزیزان سمت سازمانی ایجاد کنیم و این کار واحد ساختار ما را دوچندان می نماید که هم باید سمت ایجاد کند، هم متناسب سازی کند و هم برای جا هایی که ساختار نداریم، ساختار ایجاد کند و این شرایط می طلبد که شبانه روز کار کنیم تا ان شاءالله به وضع مطلوب برسیم.

علی مددی اضافه نمود: تسهیلات خرید مسکن تا سقف 350 میلیون تومان (هر نفر) به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت از محل صندوق بازنشستگی نفت پرداخت می گردد؛ مبلغ این وام برای تعمیرات مسکن 50 میلیون تومان و تبدیل به احسن 150 میلیون تومان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1244

به "پرداخت وام مسکن به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام مسکن به کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید