اخبار مجلس

توسعه هلیلان سرعت می گیرد

خبرنگاران/ایلام استاندار ایلام از مدیران دستگاه های عضو قرارگاه محرومیت زدایی هلیلان خواست از امروز با انگیزه و کار جهادی بیشترین کوشش و اهتمام را برای رهایی این شهرستان از محرومیت به کار گیرند.

6 اسفند 1400

مقاله: خبرنگاران اختصاص وام کارآفرینی 4 درصدی برای کارفرمایان مددجویان بهزیستی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور با یادآوری اینکه سال جاری 2100 میلیارد تومان اعتبارات بانکی برای پرداخت وام داریم، گفت: 750 میلیارد تومان از این میزان به وسیله شعبات بهزیستی استانی و از سوی شبکه بانکی کشور جذب شده است. 16 بانک عامل برای پرداخت...

18 آبان 1400

برق گران نشده، بخش خصوصی رغبتی به تاسیس نیروگاه ندارد!

خبرنگاران- مدیرعامل بورس انرژی گفت: وزارت نیرو کمی دیر به بازار بورس توجه نشان داد و حجم معاملات برق در بورس انرژی بسیار پایین است.

14 مرداد 1400

الهیان: آمریکا رکورددار جنایات ضدبشری است

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس، آمریکا را در حوزه نقض حقوق بشر رکورددار خواند و تاکید کرد بر اساس اسناد مستند در سازمان ملل، آمریکا بیشترین توصیه های حقوق بشری را در میان کشورها دریافت کرده است.

21 تیر 1400

مهدی علی نژاد: سهمیه های ایران برای المپیک توکیو شکسته می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد در وبینار تخصصی مدیران کل استان ها با تبریک کسب شصتمین سهمیه برای کاروان ورزشی ایران به منظور حضور در بازی های المپیک توکیو گفت: روندی که در کسب سهمیه ها رقم خورده بسیار خوب...

5 خرداد 1400

تصمیمات مهم ستاد هماهنگی مالی دولت درمورد تقویت بازار سرمایه

ستاد مالی دولت تصمیمات مهمی درباره بازار سرمایه اتخاذ کرد که قرار است موارد مربوطه جهت تصویب، به شورای عالی هماهنگی مالی سران قوا ارائه گردد.

27 اردیبهشت 1400

بیانیه وزارت خارجه روسیه در باره نتایج سفر لاوروف به ایران

ایرنا نوشت:وزارت امورخارجه روسیه عصر پنجشنبه با انتشار بیانیه ای نتایح سفر روز سه شنبه سرگئی لاوروف به ایران را تقویت روابط دو جانبه اعلام نمود.

20 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تظاهرات ضد نژادپرستی لندن به خشونت کشیده شد

لندن - خبرنگاران - در ادامه اعتراض های عمومی علیه نژادپرستی و بر ضد لایحه افزایش قدرت سرکوبگرانه پلیس انگلیس، راهپیمایی شنبه شب اهالی پایتخت با دخالت ماموران ضد شورش پلیس لندن به خشونت کشیده شد.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران روزانه بیش از 10فوتی کرونایی در اهواز خاکسپاری می شوند

اهواز - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان آرامستان های اهواز از خاکسپاری روزانه بیش از 10 فوتی کرونایی در آرامستان های این کلانشهر اطلاع داد.

28 فروردین 1400

گارد سنگین حفاظتی جهانگیری برای رسانه ها، ورود خبرنگاران ممنوع! خبرنگاران

سفر معاون اول رئیس جمهوری به یزد حاشیه هایی برای خبرنگاران به دنبال داشت و روز سخت کاری برای آنها رقم زد، روزی که از ابتدا با گارد سنگین حفاظتی جهانگیری در مقابل خبرنگاران شروع شد.

16 فروردین 1400

نماینده مجلس: آیا کمبود و گرانی روغن هم ناشی از مصوبه تلفیق است؟

خبرنگاران - عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 می گوید دستگاه های دولتی به جای صدور اطلاعیه، سیاسی کاری و شانه خانه خالی کردن از اجرای مسئولیت ها به فکر حل اساسی مشکلاتی مانند کمبود کالاها در بازار باشند چراکه از زمان ایجاد صف های طولانی برای خرید مرغ...

12 اسفند 1399

خبرنگاران تعهد مسوولان و مشارکت مردم راه چاره اصلی دستیابی به هوای پاک است

کرمانشاه- خبرنگاران- کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به 29 دی ماه روز هوای پاک، شعار سال جاری را هوای پاک، تعهد مسوولان و مشارکت مردم دانست و گفت: برای دستیابی به هوای پاک نیازمند تحقق این شعار در جامعه هستیم.

3 اسفند 1399

آمادگی اتحادیه عرب برای نظارت بر آتش بس در لیبی

دبیرکل اتحادیه عرب از آمادگی این اتحادیه برای نظارت بر اجرای آتش بس در لیبی خبر داد.

30 بهمن 1399

سازمان هواپیمایی با اخذ عوارض شهرداری از ایرلاین ها مخالفت کرد

تورج دهقانی زنگنه درباره اخذ عوارض شهرداری ها که از شرکت های هواپیمایی در شهرستان های مختلف دریافت می شود، عنوان نمود: شهرداری ها بر اساس قانون این عوارض را دریافت می کنند و امکان حذف آن وجود ندارد.

27 بهمن 1399

رأی گیری درباره کلیات بودجه به تعویق افتاد

با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق رأی گیری درباره کلیات لایحه بودجه سال 1400 به تعویق افتاد.

18 بهمن 1399

وزارت نفت شرایط را برای افزایش صادرات نفت مهیا کند

رئیس جمهوری گفت: دولت مصر است که روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت بفروشد، از این رو انتظار می رود وزارت نفت شرایط را برای افزایش فروش نفت مهیا کند.

14 بهمن 1399

پیغام وابستگی بودجه به نفت، ایران را در موضع ضعف قرار میدهد ، مجلس و مواجهه با معمای عظیم چگونگی انتشار اوراق سلف نفتی!

حجت الله عبدالملکی گفت: مجلس با یک معمای عظیم در بودجه 1400 روبرو است، اینکه دولت با چه روشی می خواهد اوراق سلف نفتی را بفروشد، اگر دولت به سبک خود اوراق را منتشر کند یک مشکل بسیار عظیم برای کشور ایجاد می نماید!

30 دی 1399

دادگاه عالی آمریکادرخواست ابطال پیروزی بایدن درپنسیلوانیا راردکرد

به گزارش خبرنگاران، دیوان عالی آمریکا درخواست ابطال پیروزی جو بایدن در ایالت پنسیلوانیا را رد کرد.

15 دی 1399

کنگره آمریکا و کوشش برای عدم خروج کامل نظامی از افغانستان

کنگره آمریکا برای جلوگیری از خروج کامل نظامیان آمریکایی از افغانستان، کوشش کرد که کاهش نیرو به کمتر از 4 هزار نفر به گزارش دهی و هماهنگی با این نهاد مشروط گردد.

15 دی 1399

خبرنگاران نجار: هیچ مبلغی برای مقابله با بلایای طبیعی خوزستان داده نشد

تهران - خبرنگاران -رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای مقابله با بلایای طبیعی سال گذشته پنج هزار و 84 میلیارد تومان اعتبار پیشنهاد شد که حدود 300 میلیارد تومان در قانون بودجه منظور شده و تا کنون نیز هیچ مبلغی در اختیار دستگاه های اجرایی استان خوزستان...

12 دی 1399
تعداد: (31)