اخبار سیاسی

وزیر بهداشت: شعار ما باید فرزند بیشتر، نشاط بیشتر باشد

وزیر بهداشت با بیان اینکه فرزند آوری موجب تحکیم خانواده و نشاط در جامعه می گردد؛ گفت: شعار امروز ما باید فرزند بیشتر، نشاط بیشتر باشد.

14 اردیبهشت 1401

شرایط پرداخت وام 500 میلیونی به تعاونی ها

به گزارش خبرنگاران، مسکنی گفت: هر فردی که عضو یک تعاونی باشد و بتواند ضمانت نامه از صندوق توسعه تعاون دریافت کند می تواند با ارائه به بانک های طرف قرار داد وام بگیرد.

8 اردیبهشت 1401

آشنایی با مجموعه عطری، آرایشی سفیر

سفیر به عنوان اولین مجموعه در حوزه محصولات عطری، آرایشی و بهداشتی شناخته می گردد که به صورت سلف سرویس محصولات را ارائه می دهد.

7 اردیبهشت 1401

تور برزیل ارزان: دست فوتبال و دیپلماسی در دست هم، بازی تدارکاتی با آرژانتین وبرزیل

به گزارش خبرنگاران، وزارت ورزش با انتشار مطلبی در خصوص اتفاقات ورزشی مهم امسال به برگزاری مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتبال اشاره نمود. در این مطلب آمده است: در سال 1401 نیز مسابقات جام جهانی قطر در پیش است و تیم ملی فوتبال ایران نیز با اقتدار راهی این رقابت...

28 فروردین 1401

مخارج شهرداری نیز درتعیین تعرفه عوارض محلی لحاظ گردد

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در تعیین تعرفه عوارض محلی صرفا نگاه درآمدی نداشته باشیم و در کنار آن مخارج شهرداری نیز تعیین گردد.

22 فروردین 1401

بازدید وزیر نیرو از نمایشگاه دستاورد های فناورانه ی دانشگاه شریف

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر نیرو امروز از نمایشگاه دستاورد های فناورانه ناحیه نوآوری دانشگاه صنعتی شریف بازدید کرد.

6 فروردین 1401

زید آبادی: ماهیت دولت همچنان مبهم و ناروشن است

احمد زید آبادی؛ دولت به معنای مجموعه دستگاه های حاکم، مفهوم تاریخی بسیار بغرنجی است که فهم ماهیت و ویژگی های آن از همان ابتدای ظهور مدنیت در بین ابنای بشر، فکر اهل فکر و فلسفه را در جوامع مختلف به خود مشغول داشته است.

4 فروردین 1401

توافق هتل ساز آلمانی برای ساخت 10 هتل در ایران

در ملاقات معاون رئیس جمهوری و مدیر اجرایی گروه هتل های اشتایگن برگر آلمان، برای ساخت 10 هتل ظرف مدت 7 تا 10 سال در نقاط مختلف ایران توافق کردند. این هتل ها قرار است با نام تجاری اشتایگن برگر یا intercity hotel و با مشارکت بخش خصوصی ایران ساخته گردد.به گزارش مرکز...

21 اسفند 1400

زیباترین جاذبه های گردشگری ایرلند (قسمت اول)

جزیره ایرلند، از دو کشور جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی تشکیل شده است. برای آشنایی با زیباترین جاذبه های گردشگری ایرلند، با خبرنگاران همراه باشید.

20 اسفند 1400

آزادراه تهران شمال آماده تردد آزمایشی می گردد

تا حدود دو هفته دیگر، امکان تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران - شمال فراهم می گردد.

17 اسفند 1400

24 ساعت در مسکو

چگونه 24 ساعت را در مسکو بگذرایم نام مسکو که می آید یاد کرملین و ولادیمر پوتین می افتیم، اما مسکو چیزی فراتر از شهری سیاسی است و جاذبه های زیادی برای گردشگران دارد. قلب تپنده روسیه که قطب تجاری جهان است کلان شهری با تاریخ 1000 ساله و حدود 10 میلیون جمعیت است....

11 اسفند 1400

توسعه هلیلان سرعت می گیرد

خبرنگاران/ایلام استاندار ایلام از مدیران دستگاه های عضو قرارگاه محرومیت زدایی هلیلان خواست از امروز با انگیزه و کار جهادی بیشترین کوشش و اهتمام را برای رهایی این شهرستان از محرومیت به کار گیرند.

6 اسفند 1400

تور آفریقای جنوبی ارزان: سفر به آفریقای جنوبی تا سال 2021 میسر نخواهد بود

با کم شدن شیوع ویروس کرونا، صنعت سفر و گردشگری به آرامی در حال احیا شدن است. در این میان، مقامات کشور آفریقای جنوبی اعلام نموده اند که متاسفانه تا سال 2021، سفر به این مقصد زیبا میسر نخواهد شد.

5 اسفند 1400

شرایط پرداخت وام 450 میلیونی مسکن چیست؟

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه وشهرسازی درباره آخرین شرایط تسهیلات نهضت ملی مسکن و تسهیلاتی که به خود مالکان پرداخت می گردد گفت: از هفته پیش امکان پرداخت این تسهیلات به متقاضیان فراهم شده و مالکان می توانند مدارک را بارگذاری و بلافاصله...

12 بهمن 1400

پاسخ خطیب زاده به شایعات درباره سفیر ایران در یمن

سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران درباره بعضی اخبار منتشره در خصوص آخرین شرایط سفیر جمهوری اسلامی ایران نزد دولت نجات ملی یمن به نکاتی اشاره نمود.

10 بهمن 1400

سرپرست پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر حمید امیدوار را به عنوان سرپرست پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب کرد.

8 بهمن 1400

تور چین: شناسایی اولین مورد سویه امیکرون در چین

چین از شناسایی اولین مورد مبتلا به سویه نو کرونا موسوم به امیکرون در این کشور اطلاع داد.

5 بهمن 1400

تور ترکیه ارزان: شناسایی اولین موارد ابتلا به اُمیکرون در ترکیه

به گزارش خبرنگاران، مقامات ترکیه اعلام کردند: شش مورد از ابتلا به سویه اُمیکرون شناسایی شده که اولین موارد از ابتلا به این سویه در این کشور به شمار میرود.

4 بهمن 1400

دعوت رئیس جمهور روسیه از رئیسی برای حضور در این کشور

تهران (پانا) - رئیس جمهور روسیه نسبت به سفر سیدابراهیم رئیسی - رئیس جمهوری اسلامی ایران به مسکو در اوایل سال آینده میلادی ابراز امیدواری کرد.

27 دی 1400

سازمان دولت های ترک؛ برنامه های آنکارا برای کشورهای ترک زبان و چالش های آن

حضور ترکمنستان در دور نو نشست اعضای شورای ترک، برگ برنده نوی برای ترکیه است.

21 دی 1400
تعداد: (276)