انتشار چند رمان جدید

به گزارش مجله جغتای، به گزارش خبرنگاران سال ورزایی نوشته محمد اکبری در 116 صفحه با شماگان 500 نسخه و قیمت 22 هزار تومان در نشر پیدایش عرضه شده است.

انتشار چند رمان جدید

در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: سال ورزایی روایت دلدادگی است، دلدادگی دو نفر در روستایی فراموش شده در بخش سنگر از توابع رشت، روایت آدم های خاکستری بازمانده خان و خان بازی که هنوز هیاهوی سال های پنجاه و شش و پنجاه و هفت در ذهن شان است و پاک نشده است.

همچنین کتاب دنیا هتل از الی اسمیت با ترجمه مریم محمدی سرشت در 228 صفحه با شمارگان 500 نسخه و بهای 44 هزار تومان در نشر یادشده منتشر شده است.

در پشت جلد کتاب نوشته شده است: دنیا هتل الی اسمیت، رمانی به کم نظیری خدمات خوب هتل است. این رمان نگاهی عاطفی، خنده دار، جدی و جذاب، به زندگی پنج نفر دارد که به شعبه ای از هتل های زنجیره ای دنیای مربوط هستند. زندگی آن ها با تصادفی عجیب در بالابر غذا به هم می پیوندد و از هم می گسلد. دنیا هتل به راحتی خوانده نمی شود: به تناوب آزاردهنده و شوخ طبع است و با راوی های جریان سیال ذهن خود، یادآور موج های ویرجینیا ولف است.

دیگر کتاب نشر پیدایش، 99 بادکنک قرمز نوشته الیزابت کارپنتر با ترجمه مریم عربی است که در 488 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و قیمت 87 هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: مگی خبر گم شدن گریس 8ساله را در روزنامه می خواند و به گذشته ای تقریبا دور بازمی شود؛ به روزهایی که نوه اش، زویی 8ساله، گم شده بود. دخترش، مادر زویی، از غصه مرد. پدر زویی رفت و از خودش خبری نداد. همسرش مرد و تنها پسرش به مواد مخدر معتاد شد. مگی چه می توانست بکند؟ آیا خانواده گریس هم چنین سرنوشتی دارند؟

آن جا که هندوانه ها می رویند نوشته سیندی بالدوین با ترجمه آنیتا یارمحمدی دیگر کتاب نشر یاد شده است که در 252 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و قیمت 45 هزار تومان برای نوجوانان راهی بازار شده است.

در نوشته پشت جلد کتاب عنوان شده است: دِلا 12 سال دارد. او و خانواده اش در کارولینای شمالی زندگی می نمایند، در مزرعه ای پر از هندوانه. دلا می داند چگونه در مزرعه بهترین و شیرین ترین هندوانه را انتخاب کند؛ می داند با خواهر کوچک و شیطانش چطور رفتار کند؛ اما نمی داند با مادر مریضش چه کند. نه تنها مادر مریض است، بلکه پدر هم در آستانه ورشکستگی است و دلا در میان این مسائل، عزمش را جزم می نماید تا مادر را از چنگال بیماری نجات دهد.

همچنین پسران آمریکایی نوشته جیسون رینولدز و برندون کیلی با ترجمه بیتا ابراهیمی در 360 صفحه با شمارگان 1000 نسخه و بهای 68هزار تومان برای مخاطبان نوجوان در نشر پیدایش منتشر شده است.

در پشت جلد کتاب نوشته شده است: پلیس بر اثر یک اتفاق به راشاد، پسری سیاه پوست مشکوک می شود و چنان او را کتک می زند که در بیمارستان بستری می شود. کویین، همکلاسی سفیدپوست راشاد شاهد ماجراست اما آن پلیس، برادر بهترین دوستش است. راشاد و کویین بیش از هر چیز درمی یابند که دوران تعصب و نژادپرستی سرانجام نیافته. آن ها برای تغییر این وضع باید همه چیز را به خطر بیندازند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 264

به "انتشار چند رمان جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار چند رمان جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید