حجت عبدالملکی حرفش درباره بیوت عظام را پس گرفت

به گزارش مجله جغتای، وزیر پیشنهادی تعاون، کار ورفاه اجتماعی اظهارات خود را مبنی بر این که نباید بگوییم فلان مجموعه مربوط به فلان بیت آیات عظام است یا متعلق به فلان جریان سیاسی است در نامه ای اصلاح کرد.

حجت عبدالملکی حرفش درباره بیوت عظام را پس گرفت

به گزارش ایسنا، نامه اصلاحیه حجت الله عبدالملکی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی که از طریق علی نیکزاد در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس قرائت شد به شرح زیر می باشد:

در خصوص مبارزه با رانت جویان و مفسدان منصوب در زیر مجموعه های اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برخورد با ایشان، مراد اینجانب از وابستگان به بیوت آیات عظام افراد سودجو و مشخصی هستند که با ادعا کذب، نزدیکی به بیوت ایشان در پی سوءاستفاده و تحقق نیات سودجویانه خود هستند و روشن است حفظ احترام مراجع عظام و بیوت آن بزرگواران بر همه ما لازم بوده و آن بیوت از نکات بیان شده مبرا می باشند.

عبدالملکی در جریان جلسه صحن علنی امروز مجلس گفته بود: تا کی گوشه ای بنشینیم و بگوییم که فلان جا را مافیا دست گرفته اند؟ با وجود یک دولت و مجلس انقلابی، کم کاری پذیرفته نیست. این روز ها کسانی که منافعشان به خطر افتاده، دروغ پراکنی می کنند چرا که بنده پای ریشه کن کردن فساد از این مجموعه ها خواهم ایستاد.

تا روز آخری که بنده مدیریت می کنم، دستگاه انتصابات برای شایسته گزینی کار خواهد کرد. اگر مدیری که من منصوب کردم، دست از پا خطا کند؛ فساد کند یا ناکارآمدی او ثابت شود، بلافاصله برکنار خواهد شد. ما که نمازخوان هستیم و خودمان را پیرو ولایت می دانیم نباید بگویم فلان مجموعه مربوط به فلان بیت آیات عظام است یا متعلق به فلان جریان سیاسی است. آغاز کار ما پایانی است بر مسئله مافیا در مجموعه های اقتصادی زیر مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

منبع: فرارو
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 971

به "حجت عبدالملکی حرفش درباره بیوت عظام را پس گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجت عبدالملکی حرفش درباره بیوت عظام را پس گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید