خاوازی گرانی محصولات پروتئینی را به وزارت صمت نسبت داد

به گزارش مجله جغتای، وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت گذاری محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می گیرد، اظهار کرد: در خصوص حوزه محصولات پروتئینی قیمت گذاری در این محصولات بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است .

خاوازی گرانی محصولات پروتئینی را به وزارت صمت نسبت داد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر مشکل خاصی در تأمین نهاده های دامی مورد نیاز برای کشور وجود ندارد و وزارت جهاد کشاورزی با اهتمام ویژه ای اقدامات لازم را در این راستا عملیاتی می کند.

وی از ورود محموله های عظیم نهاده های دامی به بنادر خبر داد و اضافه نمود: هم اکنون محموله های عظیم نهاده های دامی وارد بنادر کشور شده و برای واردسازی این محموله ها به شبکه توزیع برنامه ریزی می شود.

خاوازی با اشاره به همکاری های وزارت کشاورزی و وزارت صمت شرح داد: در حوزه نهاده های دامی در بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت همکاری و مشارکت مناسبی وجود دارد و در حال حاضر به اندازه کافی جو، ذرت و کنجاله سویا برای کشور تأمین شده است.

وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر توزیع روزانه و مستمر نهاده های دامی در کشور بیان نمود: در حال حاضر در بحث تأمین نهاده های دامی مورد نیاز کشور مسئله ای وجود ندارد و به طور متوسط روزانه 30 هزار تن نهاده دامی در مناطق مختلف کشور توزیع می شود.

وی با بیان اینکه قیمت گذاری بر محصولات پروتئینی توسط وزارت صمت صورت می گیرد، اظهار کرد: در خصوص حوزه محصولات پروتئینی قیمت گذاری در این محصولات بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما وزارت جهاد کشاورزی نیز در این خصوص همکاری خوبی با وزارت صمت دارد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 304

به "خاوازی گرانی محصولات پروتئینی را به وزارت صمت نسبت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاوازی گرانی محصولات پروتئینی را به وزارت صمت نسبت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید