رئیس بارسلونا و اعلام اولویت های باشگاه؛ آموزشگاه بارسا و فوتبال بانوان

به گزارش مجله جغتای، مدیر باشگاه بارسلونا آموزشگاه و فوتبال زنان را بسیار پر اهمیت دانست.

رئیس بارسلونا و اعلام اولویت های باشگاه؛ آموزشگاه بارسا و فوتبال بانوان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جوزپ بارتومئو، مدیر بارسلونا آینده این باشگاه را آموزشگاه و بازیکنان ساخته شده در آن و ورزش زنان می داند. او در یک ویدیوکنفرانس با یک مدرسه مربوط به تجارت در لندن درباره استراتژی و برنامه باشگاه بارسلونا در آینده سخن گفت.

بارتومئو گفته: 6 سال پیش ما اولین تیم حرفه ای فوتبال بانوان مان را راه اندازی کردیم. آن ها تا به حال رشد خوبی داشته اند. خیلی خوشحالیم زیرا در حال حاضر بارسلونا تیم باثباتی است و در حال یاری به رشد نسل جدید هستیم.

لاماسیا، آموزشگاه تیم بارسلونا یکی از بهترین مدارس فوتبال در جهان است که قوانین آن توسط کرایف اصلاح شد و باعث شد بازیکنانی چون مسی، ژاوی، اینیستا و ویکتور والدز در این آموزشگاه رشد پیدا نمایند و به افتخارآفرینی برای تیم بزرگسالان بارسا بپردازند.

بارتومئو در باره آموزشگاه بارسلونا و افزایش شعبات این مدرسه در سر تا سر جهان گفت: ما در جریان اقداماتی که برای بنیاد بارسا انجام داده ایم، شعبات را افزایش داده ایم و فعالیت های گسترده ای در جریان این برنامه اجرا شده است.

سال آینده انتخابات باشگاه بارسلونا انجام خواهد شد و ممکن است گزینه دیگری روی جایگاه مدیریت بارسلونا بنشیند اما طرح و برنامه های کلی بارسلونا به همین ترتیب باقی می ماند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 248

به "رئیس بارسلونا و اعلام اولویت های باشگاه؛ آموزشگاه بارسا و فوتبال بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس بارسلونا و اعلام اولویت های باشگاه؛ آموزشگاه بارسا و فوتبال بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید