مجبور به مختومه اعلام کردن مسابقات شدیم، برای معرفی نمایندگان آسیایی برنامه داریم

به گزارش مجله جغتای، رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: برای مختومه اعلام کردن بازی های لیگ از باشگاه ها استعلام گرفته شد.

مجبور به مختومه اعلام کردن مسابقات شدیم، برای معرفی نمایندگان آسیایی برنامه داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، رامین طباطبایی در گفت وگو با برنامه رکورد شبکه سوم سیما درباره مختومه اعلام شدن رقابت های لیگ برتر بسکتبال گفت: بازی ایران و قطر در انتخابی کاپ آسیا آخرین دیداری بود که سال گذشته در رشته بسکتبال برگزار شد و پس از آن نیز همه مسابقات متوقف شد و با باشگاه ها توافق کردیم که لیگ به تعویق بیفتد. ما گفته بودیم که این تعویق تا 25 فروردین ماه باشد اما ادامه شیوع ویروس کرونا شرایط را سخت تر کرد. ما برای تعیین تکلیف لیگ از باشگاه ها استعلام گرفتیم و نظرشان را پرسیدیم و همه اعلام کردند برای اینکه تکلیف قرارداد بازیکنان با باشگاه ها تعیین شود، انتها لیگ اعلام شود.

وی همچنین در خصوص معرفی نماینده ایران در مسابقات غرب آسیا و باشگاه های آسیا گفت: هنوز زمان برگزاری این دو رویداد به ما اعلام نشده است و ما معرفی نماینده کشورمان را موکول به تعیین شدن زمان این رویدادها کرده ایم. این اعتقاد وجود دارد که یک تورنمنت داخلی با حضور تیم های حاضر در پلی آف لیگ برتر برگزار شود و نماینده کشورمان در آنجا تعیین شود. به هر حال ما همه چیز به تعیین زمان برگزاری مسابقات غرب آسیا و باشگاه های آسیا کرده ایم. در آن زمان دوباره استعلام می گیریم که یک تورنمنت برگزار شده و بهترین تیم اعزام شود.

رئیس فدراسیون بسکتبال یادآور شد: همه از جمله ما از شرایط ماه های اخیر متضرر شده ایم. ما اسپانسرهای خوبی برای پلی آف لیگ برتر بسکتبال گرفته بودیم. به هر حال باید خوب مدیریت کنیم تا این ضرر به حداقل برسد. ما در اطلاعیه مربوط به مختومه شدن لیگ، رده بندی تیم ها را اعلام کردیم تا باشگاه ها دست شان برای پرداخت حقوق بازیکنان و مربیان باز باشد. همچنین فدراسیون جهانی نیز نامه ای را به همه کشورهای عضو ارسال و در آن درخواست کرد که باشگاه ها با بازیکنان به تعامل برسند تا کار به کمیته انضباطی و دادگاه حکمیت ورزشی کشیده نشود.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 173

به "مجبور به مختومه اعلام کردن مسابقات شدیم، برای معرفی نمایندگان آسیایی برنامه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجبور به مختومه اعلام کردن مسابقات شدیم، برای معرفی نمایندگان آسیایی برنامه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید