مدیرعامل آلومینیوم: داور 2 پنالتی مسلم ما را مقابل استقلال نگرفت و ملاحظه دربی را کرد، انتظار داریم نتایج در زمین رقم بخورد

به گزارش مجله جغتای، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از قضاوت علی اصغر مومنی در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل استقلال انتقاد کرد.

مدیرعامل آلومینیوم: داور 2 پنالتی مسلم ما را مقابل استقلال نگرفت و ملاحظه دربی را کرد، انتظار داریم نتایج در زمین رقم بخورد

به گزارش خبرنگاران، سعیدعباسی در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک، با بیان اینکه هفته گذشته به کمیته داوران بابت انتخاب داوری شجاع و نترس برای دیدار با آلومینیوم هشدار داده بود، اعلام کرد: با توجه به اتفاقات پیش آمده در بازی های گذشته و اشتباهات متعدد داوری در بازی های آلومینیوم، از کمیته محترم داوران خواهش کرده بودیم که در انتخاب داوری شجاع و نترس دقت کنند و ظن و گمان ها را به سمت و سوی ملاحظات بازی دربی نبرند، اما متأسفانه داور در این بازی تحت تأثیر شهرآورد سوت زد و دو پنالتی مسلم تیم آلومینیوم را نگرفت.

وی ادامه داد: متاسفانه داور در این دیدار ملاحظه شهرآورد استقلال و پرسپولیس را کرد و در همان دقیقه نخست بازی، پنالتی مسلم تیم ما را نگرفت. همین موضوع باعث شد که فرایند بازی تغییر کند. در ادامه بازی هم داور در دفعات مختلف می توانست به بازیکنان تیم استقلال اخطار نشان دهد که با ملاحظه بازی شهرآورد، از این کار خودداری کرد تا تیم ما در عین شایستگی، از کسب امتیاز در استادیوم آزادی باز بماند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با انتقاد از چینش داوری در دیدارهای شاگردان رسول خطیبی گفت: متأسفانه در دیدارهای تیم آلومینیوم در این فصل از مسابقات لیگ برتر، داورانی که تجربه قضاوت کمی داشتند به عنوان داور انتخاب شدند که همین موضوع باعث شد امتیازات زیادی از تیم ما گرفته شود.

عباسی با تمجید از عملکرد بازیکنان تیم آلومینیوم در این بازی گفت: بازیکنان ما در این بازی در طول 90 دقیقه عملکرد قابل قبولی داشتند و در نیمه اول حتی می توانستیم از استقلال پیش باشیم که با اشتباهات داوری و کم تجربگی بازیکنان، سه امتیاز بازی را از دست دادیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در انتها شرح داد: ما بابت باخت در این بازی ناراحت نیستیم؛ بلکه انتظار داریم نتایج بازی ها در زمین و با بازی و قضاوت جوانمردانه رقم بخورد. کمیته داوران باید در انتخاب داوران دقت کرده و ملاحظات را کنار بگذارد. تیم ما محلی برای باتجربه شدن داوران نیست. با این قضاوت ها بخش خصوصی و سهامداران از تیم داری دلسرد شده و شاید عطای تیم داری را به لقایش ببخشند. به هیچ عنوان تداوم این اشتباهات داوری علیه آلومینیوم پذیرفتنی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 629

به "مدیرعامل آلومینیوم: داور 2 پنالتی مسلم ما را مقابل استقلال نگرفت و ملاحظه دربی را کرد، انتظار داریم نتایج در زمین رقم بخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل آلومینیوم: داور 2 پنالتی مسلم ما را مقابل استقلال نگرفت و ملاحظه دربی را کرد، انتظار داریم نتایج در زمین رقم بخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید