معمای پیچیده مظاهری؛ یا استقلال یا خارج از کشور

به گزارش مجله جغتای، رشید مظاهری یکی از ستاره هایی است که هنوز تیم آینده اش را انتخاب نکرده است.

معمای پیچیده مظاهری؛ یا استقلال یا خارج از کشور

به گزارش ورزش سه، دروازه بان فصل گذشته استقلال بعد از آنکه قراردادش را به خاطر اختلاف با مدیران قبلی باشگاه یک طرفه فسخ کرد، هنوز با تیم نوی قرارداد امضا نکرده و یکی از ستاره هایی است که مقصد نامعلومی دارد.

با تغییر مدیریت در باشگاه استقلال و روی کار آمدن مصطفی آجورلو، بحث بازگشت رشید به استقلال دوباره داغ شد و خود این دروازه بان هم پالس هایی برای بازگشتش ارائه کرد، منتهی اینطور که از شواهد برمی آید فرهاد مجیدی چندان رغبتی به بازگشت رشید ندارد.

مجیدی بابت این موضوع که مظاهری روز سفر به امارات اردوی تیم را ترک کرده، از وی ناراحت است و از طرفی حضور سیدحسین حسینی، علیرضا رضایی و سینا سعیدی فر در خط دروازه تا حد زیادی خیال سرمربی را بابت این پست راحت کرده است.

در چنین شرایطی اما مظاهری همچنان به تیم دیگری نرفته تا موضوع بازگشتش به استقلال یکی از حدس های داغ نقل و انتقالاتی باشد.

مساله مهم درباره مظاهری این است که او با توجه به سوابق و البته قیمتی که دارد، در فوتبال ایران به هر تیمی نمی تواند بپیوندد و طبیعی است که بخواهد در یکی از تیم های نامدار و مدعی بازی کند. از طرفی همه تیم های نامدار لیگ برتر دروازه بان فصل نو خود را انتخاب کرده اند و بعید است دیگر دنبال مظاهری باشند.

حتی تیم هوادار تهران که گفته می شد پیشنهاد خوبی به مظاهری داده هم مهرداد بشاگردی دروازه بان فصل گذشته گل گهر را به خدمت گرفت. بیشتر تیم های دیگر هم دروازه بان های خود را انتخاب کرده اند و در این شرایط اگر بازگشت مظاهری به استقلال به طور کامل منتفی شود، بعید است دیگر شاهد حضور او در فوتبال ایران باشیم.

مدیربرنامه های رشید مظاهری با چند تیم خارجی درباره او مذاکراتی داشته و به احتمال فراوان اگر مظاهری نتواند به استقلال برشود شاهد حضورش در یک کشور دیگر و ادامه فوتبال در خارج از کشور از طریق او خواهیم بود.

بی تردید مقصد آینده فوتبالی مظاهری یکی از موضوعات مهم برای فوتبالدوستان ایرانی تلقی می شود و باید دید این دروازه بان در نهایت به چه تیمی خواهد پیوست.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1027

به "معمای پیچیده مظاهری؛ یا استقلال یا خارج از کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای پیچیده مظاهری؛ یا استقلال یا خارج از کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید