ممنوعیت فعالیت تالارهای خرم آباد از 16 تیر

به گزارش مجله جغتای، فرماندار خرم آباد گفت: تالارهای پذیرایی این شهرستان به علت شرایط قرمز شیوع کرونا از 16 تیرماه جاری به مدت یک هفته مجاز به فعالیت نیستند.

ممنوعیت فعالیت تالارهای خرم آباد از 16 تیر

به گزارش خبرنگاران لرستان: جعفر طولابی اضافه نمود: از این تاریخ برگزاری هرگونه مراسم در تالارها به اشکال مختلف به مدت یک هفته ممنوع است و ادامه فعالیت پس از آن منوط به تصمیم نو این ستاد خواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها واحدهای صنفی گروه یک با شرایط مربوطه مجاز به فعالیت هستند.

طولابی اعلام کرد: راهی جز تشدید محدودیت ها و رعایت بیشتر پروتکل ها وجود ندارد و در این راستا نیازمند همکاری عموم مردم برای گذر از موج پنجم کرونا هستیم.

فرماندار خرم آباد اظهار کرد: بر اساس مصوبه های ستاد ملی کرونا، در شهرهایی با شرایط قرمز، به جز گروه های شغلی شماره یک مابقی اصناف باید تعطیل شوند، ضمن اینکه تردد بین شهری و بیرون استانی کنترل و از ورود خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی جلوگیری گردد.

طولابی با تاکید بر تشدید محدودیت تردد در راه های منتهی به آرامستان ها، از عوامل انتظامی خواست با جلوگیری از ورود خودروها به آرامستان ، در صورت مشاهده تخلف، جریمه های پیش بینی شده را اعمال نمایند.

فرماندار خرم آباد اسم کرد: همایش و مسابقات ورزشی باید مطابق دستورالعمل کرونا تعطیل گردد و تورهای سیاحتی و گردشگری هم از انجام هرگونه اقدام در این حوزه ها خودداری نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 954

به "ممنوعیت فعالیت تالارهای خرم آباد از 16 تیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فعالیت تالارهای خرم آباد از 16 تیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید