سفر به آمریکا: آمریکا از شهروندان کشورش خواست که به ایران سفر نکنند

به گزارش مجله جغتای، وزارت امور خارجه آمریکا در اطلاعیه هشدار آمیز به شهروندان آمریکایی که در ایران ساکن هستند گفت که با دقت گزارش های رسانه ها را دنبال نموده و شرایط داخلی را ارزیابی نمایند و خطرات ماندن در این کشور را مد نظر داشته باشند.

سفر به آمریکا: آمریکا از شهروندان کشورش خواست که به ایران سفر نکنند

اگر علاقمند به دریافت خدمات ویزای آمریکا با دعوتنامه معتبر هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه این اطلاعیه گفته است:

خارجی ها، به ویژه افراد دو تابعیتی از ایران و کشورهای غربی شامل آمریکا کماکان در ایران بازداشت می شوند یا اجازه خروج ندارند. شهروندان آمریکایی که به ایران سفر می نمایند باید به دقت خطرات این سفر را آنالیز نمایند و در صورت امکان سفرشان را به تعویق بیندازند.

وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شده است که شهروندان آمریکایی همچنان مورد بازداشت در ایران قرار می گیرند، به ویژه آن هایی که دین خود را تغییر می دهند و دیگران را تشویق به این کار می نمایند بیش تر در معرض خطر هستند.

در این اطلاعیه آمده است که توانایی دولت آمریکا برای پیگیری شرایط شهروندان آمریکایی در ایران در صورت بروز هرگونه مشکل بسیار محدود است و از شهروندان خود می خواهد که از سفر به ایران پرهیز نمایند.

دولت آمریکا در حالی بار دیگر مبادرت به هشدار به شهروندان این کشور برای سفر به ایران نموده است که تا به امروز شهروندان آمریکایی که در ایران دستگیر و بازداشت شده اند با سرویس های اطلاعاتی خارجی در ارتباط بوده و به نوعی از ایران جاسوسی می نموده اند.

منبع: کجارو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 593

به "سفر به آمریکا: آمریکا از شهروندان کشورش خواست که به ایران سفر نکنند" امتیاز دهید

1 کاربر به "سفر به آمریکا: آمریکا از شهروندان کشورش خواست که به ایران سفر نکنند" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به آمریکا: آمریکا از شهروندان کشورش خواست که به ایران سفر نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید