آموزش مخفی کردن گاوصندوق

به گزارش مجله جغتای، افزایش آمار سرقت و شگردهای نو دزدی ها بهانه ای شد تا مطلبی را درباره آموزش مخفی کردن گاوصندوق گردآوری کنیم. جاسازی گاوصندوق در مکانی غیرقابل دید به میزان وجود خود گاوصندوق مهم است. پس با خبرنگاران همراه باشید تا با برترین مکان های جاساز گاوصندوق آشنا شویم.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق

با مخفی کردن گاوصندوق در درجه اول از نمای بیرونی آن در برابر آسیب و گردوغبار محافظت می کنید. بعلاوه در صورت وقوع دزدی گاوصندوق شما از دید دزدان محفوظ می ماند. بنابراین پیدا کردن جای خوب برای گاوصندوق در محفوظ ماندن آن حرف اول را می زند.

بیشتر دزدان گاوصندوق های کوچکتر را می دزدند و آنها را در جای دیگری باز می نمایند. بنابراین اگر گاوصندوق بزرگی دارید که به راحتی قابل حمل نیست نگران دزدیده شدن آن نباشید. در عین حال اگر می خواهید گاوصندوق مخفی داشته باشید تا آخر این مطلب با ما همراه شوید.

اگر شما تصمیم به اسباب کشی دارید و نگران جابجایی ایمن گاوصندوق خود هستید، می توانید سرویس ویژه حمل گاوصندوق خبرنگاران را سفارش دهید و از تخصص نیروهای مجرب و تجهیزات این سرویس در جهت حمل گاوصندوق خود بهره ببرید.

سرویس اسباب کشی نیز سرویس دیگری است که کلیه امور انتقال و جابجایی وسایل خانگی و اداری شما را با پرسنل کاربلد و ماشین های باربری مجهز انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره سراسری 1471 تماس بگیرید.

نکات کلیدی

 • اگر یخچال اضافی دارید می توانید آن را خالی نموده و گاوصندوق کوچک خود را در آن مخفی کنید.
 • کاورهای برزنتی محکم مانند کمدهای پارچه ای که در بازار به صورت آماده به فروش می رسند، محل خوبی برای مخفی کردن گاوصندوق هستند.
 • برای پنهان کردن گاوصندوق می توانید آن را داخل جعبه مقوایی محکمی قرار دهید و روی آن رومیزی پهن کنید. گلدان و دکوری در نهایت می تواند این جعبه را کاملا طبیعی جلوه دهد.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق؛ برترین مکان های جاسازی گاوصندوق

یکی از نکات مهم در آموزش مخفی کردن گاوصندوق پیدا کردن برترین مکان های مخفی خانه است. هر خانه ای دارای مخفیگاه های زیادی است که به فکر دزدان هیچ وقت خطور نمی کند و حتی به مقدار نصب دزدگیر دوربین دار می تواند امنیت گاوصندوق شما را تضمین کند.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق | قرار دادن گاوصندوق بزرگ در داخل کمد

یکی از مهم ترین راهکارهای مخفی کردن گاوصندوق انتخاب جایی است که فقط افراد ساکن در خانه از آن آگاهی داشته باشند. در ادامه برخی از برترین مکان های مخفی برای جاساز کردن گاوصندوق را فهرست می کنیم. انتخاب هر یک از این مکان ها به مقدار گاوصندوق شما بستگی دارد.

 • زیر زمین
 • داخل دیوار
 • داخل دریچه تهویه هوای
 • درون گاوصندوق انحرافی
 • داخل اتاق زیر شیروانی
 • پشت در مخفی
 • زیر پله
 • در طبقات کمد دیواری

اگر یخچال اضافی دارید که قابل استفاده نیست می توانید قفسه های آن را برداشته و گاوصندوق را در آن مخفی کنید. قفسه های دکوری روی دیوار هم محل خوبی برای مخفی کردن گاوصندوق های کوچک هستند.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق

امروزه گاوصندوق های خانگی محبوبیت زیادی دارند و برای نگهداری مدارک و اشیا قیمتی برترین گزینه هستند. معمولا بیشتر دزدان وقت خود را صرف باز کردن این گاوصندوق ها نمی نمایند؛ چون ممکن است دستگیر شوند.

اما داشتن گاوصندوق به تنهایی کافی نیست. بخش اصلی کار پنهان کردن آن ها است. برای مثال با قرار دادن گاوصندوق در دیوار یا هر جای امن دیگری مطمئن خواهید شد که از دسترس دزدها در امان خواهد بود.

در ادامه با انواع راهکارهای مخفی کردن گاوصندوق و مکان های مخفی آشنا می شویم. انتخاب این مکان ها به مقدار و بزرگی و کوچکی گاوصندوق شما بستگی دارد.

محاسبه رایگان هزینه اسباب کشی!

1. مخفی کردن گاوصندوق های کوچک

گاوصندوق را درون جعبه مقوایی قرار دهید تا نمای بیرونی آن تعیین نباشد. اگر گاوصندوق خود را در زیرزمین یا انبار نگهداری می کنید آن را داخل جعبه مقوایی قرار دهید. درب کارتن را بسته و آن را مابین جعبه های دیگر قرار دهید.

یکی دیگر از ترفندهای آموزش مخفی کردن گاوصندوق، گذاشتن آن درون کیسه پلاستیکی است. این کار برای گاوصندوق های کوچک کاربردی تر است و کمتر دزدی به فکر باز کردن کیسه های زباله می افتد.

اگر همچنان در پی جای خوب برای گاوصندوق خود هستید ما یخچال اضافی را پیشنهاد می کنیم. همانطور که در بالا گفتیم می توانید گاوصندوق کوچک خود را داخل یخچال یا صندوقچه بلااستفاده نگهداری کنید.

اگر یخچال یدکی دارید گاوصندوق را داخل آن بگذارید تا دزدان آن را پیدا ننمایند.

گاوصندوق کوچک خود را می توانید زیر تخت هم پنهان کنید تا دزدان آن را پیدا ننمایند. برای این کار کافیست تخت را کمی بالا بیاورید و گاوصندوق را زیر آن مخفی کنید. این ترفند مناسب گاوصندوق هایی با ارتفاع 41 تا 61 سانتیمتر است.

یکی دیگر از مکان های جاساز گاوصندوق داخل کمد پشت لباس های بلند است. با این که این محل تا حدودی شک برانگیز است؛ اما به عنوان راهی آسان برای نگهداری گاوصندوق کوچک در نظر گرفته می گردد.

اگر زیر راه پله خانه خود اتاق دارید نگهداری گاوصندوق در پشت این اتاق راهی عالی برای مخفی کردن آن است. بعید می دانیم دزد به فکر بیفتد داخل کمد لباس را جستجو کند. اگر لازم است هر روز از گاوصندوق چیزی بردارید یا چیزی داخل آن بگذارید این روش را پیشنهاد نمی کنیم.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق | جاساز صندوق در داخل دریچه تهویه هوا

2. آموزش مخفی کردن گاوصندوق های بزرگ

برای مخفی کردن گاوصندوق بزرگ می توانید از پارچه یا پتو بهره ببرید. ساده ترین راه برای پوشاندن گاوصندوق بزرگ، انداختن پارچه روی آن است. با این کار گاوصندوق شما جزئی از دکور اتاق می گردد و می توانید گلدان گل یا چند کتاب روی آن قرار دهید!

گزینه دیگر برای مخفی کردن گاوصندوق استفاده از کاورهای آماده در بازار است. برای مثال کمد برزنتی مخصوص لباس می تواند پوشش خوبی برای محافظت از نمای بیرونی گاوصندوق شما باشد. قبل از تهیه این کمدهای برزنتی طول، عرض و ارتفاع گاوصندوق را مقدار گیری کنید.

قرار دادن گاوصندوق در آشپزخانه هم می تواند گزینه خوبی باشد. گاوصندوق را پشت ماشین لباسشویی یا ظرفشویی قرار دهید؛ اما دقت کند از کابینت ها بیرون نزند. با این حال معمولا درون کابینت ها فضای زیادی برای پنهان کردن گاوصندوق بزرگ وجود ندارد.

اگر پشت ماشین لباسشویی یا ظرفشویی شما فضای کافی وجود دارد گاوصندوق را درون کابینت جا دهید. اما نباید فراموش کنید هر بار که احتیاج به گاوصندوق دارید باید ماشین لباسشویی یا ظرفشویی را حرکت دهید.

قرار دادن گاوصندوق در دیوار شاید برترین راه مخفی کردن آن باشد. اما نکته مهم در آموزش مخفی کردن گاوصندوق درون دیوار این است که باید از قبل برای محل مخفی برنامه ریزی کنید. متاسفانه نمی توانیم هر مدل گاوصندوقی را درون دیوار مخفی کنیم. اما مخفی کردن گاوصندوق در زیر تخت نیز یکی از روش های جاسازی این وسیله بااهمیت است.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق | مخفی کردن صندوق در داخل تخت

اگر از قبل برای جای گاوصندوق برنامه ریزی نموده باشید محل آن درون دیوار تعیین شده است. مزیت گاوصندوق مخفی در داخل دیوار این است که اگر دزد آن را پیدا کند نمی تواند به راحتی آن را بیرون بیاورد. این موضوع مزیت اصلی این گاوصندوق ها و علت محبوبیت آن ها است.

اگر گاوصندوق بزرگ خود را داخل دیوار مخفی نموده اید می توانید تابلوی نقاشی یا در همان قسمت آویزان کنید تا پنهان بماند. معمولا دزدان به فکر بازرسی پشت آینه یا تابلوی نقاشی نیستند و گاوصندوق شما را پیدا نخواهند کرد.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق| جاسازی صندوق در داخل دیوار

در این مورد بیرون آوردن گاوصندوق تقریباً غیرممکن است و احتمال این که دزد متوجه وجود آن گردد تقریبا صفر خواهد بود.

راه چاره دیگر استفاده از سبد لباس های کثیف است. برخی افراد گاوصندوق را روی زمین ثابت می نمایند. سبد لباس های کثیف را روی آن گذاشته و انبوهی از رخت چرک درون سبد می ریزند. در این حالت دزدان فکر نمی نمایند گاوصندوق زیر انبوهی از لباس نگهداری می گردد!!

یکی دیگر از مکان های جاساز گاوصندوق داخل مبلمان است. برای این کار می توانید گاوصندوق خود را داخل مبل چرمی بزرگ پنهان کنید. این ترفند برای افرادی مناسب است که مبل چرمی بزرگ در خانه دارند و می توانند گاوصندوق را درون آن جاساز نمایند.

آموزش مخفی کردن گاوصندوق | جاسازی گاوصندوق در داخل مبل

گاوصندوق برای حفظ امنیت مدارک و اشیا قیمتی وسیله ای لازم و لازم است. اما موضوع اصلی پنهان کردن آن است. به دلایل امنیتی گاوصندوق باید پنهان باشد. علاوه بر این دکوراسیون داخلی خانه شما را هم به هم نریزد.

رها کردن گاوصندوق در مکانی قابل دید احتمال اینکه دزدان آن را حین دزدی پیدا نمایند افزایش می دهد. بنابراین باید آن را در مکانی نامحسوس و غیرقابل دسترس مخفی کنید. امیدواریم بعد از مطالعه این آموزش مخفی کردن گاوصندوق، برترین جا برای جاسازی گاوصندوق خود را پیدا نموده باشید.

بیشتر بخوانید: دوربین مداربسته مخفی؛ نحوه نصب و قوانین آن

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم با آموزش مخفی کردن گاوصندوق شما را با امن ترین مکان های خانه آشنا کنیم. برای انتخاب محل گاوصندوق مخفی باید به ابعاد آن توجه کنید. هر گاوصندوقی را که انتخاب می کنید سعی کنید به نحوی آن را استتار یا مخفی کنید تا از دسترس دزدان دور بماند.

هرچقدر پیدا کردن اشیای با ارزش مخفی شما دشوارتر باشد احتمال اینکه دزدان تسلیم شوند و محل را ترک نمایند بیشتر است. با انتخاب برترین جا از میان پیشنهادات ذکر شده در این آموزش مخفی کردن گاوصندوق، نقشه های دزدان را خنثی کنید و گاوصندوق را ایمن و سالم نگه دارید.

سوالات متداول

مزایای مخفی کردن گاوصندوق چیست؟

با پنهان کردن گاوصندوق علاوه بر محافظت آن در برابر گردوخاک و آلودگی آن را از دسترس دزدان هم دور نگه می دارید.

برترین محل برای مخفی کردن گاوصندوق های بزرگ کجاست؟

برای مخفی کردن گاوصندوق بزرگ خود می توانید روی آن پارچه یا ملحفه بکشید. برای طبیعی جلوه دادن آن می توانید گلدان گل یا دکوری را روی آن بگذارید. با این کار گاوصندوق جزئی از دکوراسیون اتاق شما به نظر می رسد.

آیا می توان گاوصندوق را داخل دیوار مخفی کرد؟

برای مخفی کردن گاوصندوق داخل دیوار باید از قبل برنامه ریزی نموده باشید. محل مناسبی را متناسب با ابعاد گاوصندوق انتخاب و خالی کنید. برای نمای بیرونی می توانید روی همین قسمت دیوار از تابلو یا دکوری بهره ببرید.

آیا می توان از مبلمان برای مخفی کردن گاوصندوق استفاده کرد؟

اگر مبلمان بزرگ و جادار داشته باشید می توانید گاوصندوق را درون آن جاساز کنید. کمتر دزدی حدس می زند گاوصندوق کوچک شما داخل مبل زیر نشیمن گاه آن باشد.

منبع: آچاره
انتشار: 6 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1402 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1435

به "آموزش مخفی کردن گاوصندوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش مخفی کردن گاوصندوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید