اجاره آپارتمان در خانی آباد نو چقدر بودجه می خواهد؟

به گزارش مجله جغتای، خبرنگاران- اجاره آپارتمان در خانی آباد نو واقع در منطقه 19 مثل خیلی از محله های جنوبی مرکز جزو مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای مستاجران ساکن تهران است. البته الان که به فصل گرما و پیک جابجایی مستاجران رسیدیم در همین محدوده، صاحبخانه هایی که تمایلی به دریافت اجاره ماهانه ندارند و درعوض پول بیشتری به نام رهن کامل می گیرند، بابت واحد های یکخوابه 400، 500 میلیون دریافت می نمایند. اگر نو ترین آگهی های منتشر شده تحت عنوان اجاره آپارتمان در خانی آباد نو را ملاک قرار بدهیم، این هزینه بابت واحد های دوخوابه تا مرز یک میلیارد بالا رفته و ممکن است صاحبخانه ها برای خانه های سه خوابه بیش از یک میلیارد رهن کامل دریافت نمایند.

اجاره آپارتمان در خانی آباد نو چقدر بودجه می خواهد؟

اجاره آپارتمان در خانی آباد نو؛ واحد های یکخوابه

به گزارش خبرنگاران، مالک آپارتمان 60 متری در خانی آباد نو رقم ودیعه و اجاره ماهانه را به ترتیب 200 میلیون تومان و ماهی شش میلیون و 500 هزار تومان اعلام نموده است. واحد در طبقه سوم قرار گرفته است و مهمترین ایرادش نداشتن آسانسور است وگرنه پارکینگ و انباری را جزو امکانات آن نوشتند. واحد 60 متری دیگری در همین محدوده وجود دارد که مالک این یکی پول بیشتری بابت ودیعه می گیرد و به جای آن تمایلی به دریافت اجاره ندارد.

آپارتمان 60 متری در خانی آباد نو درحالی اجاره داده می گردد که صاحبخانه در قدم اول 420 میلیون تومان به عنوان ودیعه دریافت می نماید و رقم اجاره ماهانه را 500 هزار تومان مشخص نموده است. قبلیت تبدیل رهن و اجاره، اجازه می دهد مستاجر به جای 420 میلیون، 200 میلیون ودیعه به صاحبخانه بدهد درعوض رقم اجاره ماهانه به هفت میلیون و 100 هزار تومان ارتقا پیدا می نماید.

آپارتمان در طبقه اول قرار گرفته است، اما بدون آسانسور اجاره داده می گردد و در ساختمان خبری هم از پارکینگ نیست. از طرفی 17 سال هم از عمربنای ساختمان می گذرد و داشتن انباری را باید تنها آپشن آن بدانیم. واحد 75 متری دیگری با یک اتاق خواب بین آگهی های مربوط به اجاره آپارتمان در خانی آباد نو به چشم می خورد.

رقم ودیعه این یکی 400 میلیون تومان است و صاحبخانه انتظار دارد مستاجر ماهی یک میلیون اجاره بدهد. قابلیت تبدیل رهن و اجاره در این یکی فایل دیده نمی گردد و با اینکه واحد طبقه دوم قرار گرفته است، از داشتن آسانسور محروم است. درعوض مالک برای اینکه بتواند برای واحدش مستاجر پیدا کند به چیز هایی مثل پارکینگ اختصاصی و نزدیک بودن واحد به پارک و درمانگاه و خیابان اصلی را در آگهی اشاره نموده است.

اجاره آپارتمان در خانی آباد نو؛ واحد های دوخوابه

واحد 110 متری با دوتا اتاق خواب بین تازه ترین فایل های اجاره آپارتمان در خانی آباد نو به چشم می خورد. مالک تمایلی به دریافت اجاره ماهانه ندارد درعوض رقم ودیعه واحد را دقیقا یک میلیارد تومان نوشته شده است. آسانسور و پارکینگ را باید مهمترین امکانات این واحد بدانیم که نوساز است و مالک گفته پای معامله تخفیف هم می دهد. از این مدل آگهی ها در خانی آباد نو زیاد است و بخش قابل توجهی از صاحبخانه ها در ازای پولی بیت 700 تا یک میلیارد و 100 میلیون به عنوان پول پیش، حاضر به اجاره دادن واحد های دوخوابه در خانی آباد نو هستند.

مالک آپارتمان 82 متری در خانی آباد نو رقم ودیعه را 150 میلیون تومان اعلام نموده و چشم انتظار مستاجری است که بتواند ماهی هفت میلیون هم اجاره بدهد. واحد مورنظرمان پارکینگ و انباری ندارد و آسانسور را باید تنها امکانات آن حساب کنیم.

اجاره آپارتمان در خانی آباد نو؛ واحد های سه خوابه

اجاره آپارتمان 140 متری در خانی آباد نو یک میلیارد و 250 میلیون پول پیش لازم دارد. واحدی که درباره آن صحبت می کنیم سه تا اتاق خوب دارد و از این حیث می تواند برای خانواده های پرجمعیت مناسب باشد. از طرفی صاحبخانه رقم اجاره ماهانه را رایگان نوشته و پارکینگ و آسانسور مهمترین امکانات این واحد هستند.

آپارتمان 125 متری با سه اتاق خواب یکی دیگر از این مدل گزینه هاست. مالک تمایلی به دریافت اجاره ماهانه ندارد، اما درهمان قدم اول 770 میلیون تومان پول پیش طلب می نماید و اجازه تبدیل ودیعه و اجاره را هم نمی دهد. آپارتمان سه خوابه دیگری با متراژ 128 متر بین آگهی ها دیده می گردد. کسی که این خانه را برای اجاره آپارتمان در خانی آباد نو زیرنظر دارد، یک میلیارد ناقابل باید بابت ودیعه به صاحبخانه تحویل بدهد و درعوض نیازی به پرداخت اجاره ماهانه ندارد. مالک دیگری واحد 120 متری خودش را با سه تا اتاق خواب برای اجاره گذاشته است. این یکی هفت سال پیش ساخته شده و رقم ودیعه آن دقیقا یک میلیارد اعلام شده است. از طرفی اجاره ماهانه این واحد رایگان خواهد بود.

تازه ترین فایل های پیشنهادی برای اجاره آپارتمان در خانی آباد نو

متراژ

تعداد اتاق خواب

توضیحات

پول پیش

اجاره ماهانه

60 متر

یک اتاق

بدون آسانسور و پارکینگ

420 میلیون

500 هزارتومان

75 متر

یک اتاق

بدون آسانسور

400 میلیون

یک میلیون

110 متر

دو اتاق

بدون انباری

یک میلیارد

-

82 متر

دو اتاق

بدون پارکینگ و انباری

150 میلیون

هفت میلیون

140 متر

سه اتاق

بدون انباری

1.250 میلیارد

-

128 متر

سه اتاق

بدون انباری

یک میلیارد

-

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1454

به "اجاره آپارتمان در خانی آباد نو چقدر بودجه می خواهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره آپارتمان در خانی آباد نو چقدر بودجه می خواهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید