ترامپ در یک خشم غیرقابل کنترل است کسی باید جلوی او را بگیرد

به گزارش مجله جغتای، برادرزاده ترامپ ساعاتی پس از آنکه عمویش دونالد ادعاهایی بی پایه و اساس را درباره فرایند انتخابات سوم نوامبر مطرح نمود، گفت، ما شاهد مردی هستیم که در موقعیتی منحصر به فرد است.

ترامپ در یک خشم غیرقابل کنترل است کسی باید جلوی او را بگیرد

مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: دونالد ترامپ هرگز در چنین موقعیتی نبوده است. او ناامید است، کسی نیست او را از این مخمصه نجات دهد، او ناامید است و در واقع هیچ کاری از دستش برنمی آید جز اینکه با بیچارگی این شرایط را تماشا کند.

مری ترامپ، نویسنده کتاب چطور خانواده من خطرناک ترین مرد را خلق کرد، گفت که سخنان عمویش به خوبی نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد، به ویژه اگر رهبران جمهوری خواه نخواهند کاری بکنند.

وی افزود: اینجا فقط با دروغگویی یا گمراه کنندگی دونالد ترامپ سر و کار نداریم بلکه با دونالد ترامپی سر و کار داریم که درباره کوشش برای کودتا سخن می گوید. رهبری یک کشوری که کوشش می نماید تا به طرز ناامیدانه ای انتخابات را غیرمشروع جلوه دهد. این یک اقدام نادرست و زشت است و باید جلوی آن گرفته گردد.

مری ترامپ گفت: او در یک خشم غیرقابل کنترل است می توانم تصورش را بکنم. خوب نیست که بدانیم کسی که در کاخ سفید است دیگر تعادل روانی ندارد. باید درباره سخنان آقای ترامپ نگران بود.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 505

به "ترامپ در یک خشم غیرقابل کنترل است کسی باید جلوی او را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در یک خشم غیرقابل کنترل است کسی باید جلوی او را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید