خبرنگاران ترامپ: نمی گذاریم آمریکا یک کشور سوسیالیستی شود

به گزارش مجله جغتای، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا در نخستین نطق عمومی خود پس از ابتلا به کرونا، علیه رقیب دموکرات خود صحبت کرد و گفت هرگز اجازه نمی دهیم آمریکا به یک کشور سوسیالیستی تبدیل شود.

خبرنگاران ترامپ: نمی گذاریم آمریکا یک کشور سوسیالیستی شود

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ بعدازظهر شنبه بدون داشتن ماسک در بالکن باغ جنوبی کاخ سفید حاضر شد و سخنرانی تبلیغاتی خود را از یک محل عمومی برای آنچه که 500 نفر رنگین پوست نامیده شدند، ارائه داد.

وی در این سخنرانی حدود 17 دقیقه ای خود، بار دیگر ویروس کرونا را یک ویروس چینی نامید و گفت واکسن این بیماری بسیار بسیار زودتر به بازار خواهد آمد.

رئیس جمهوری آمریکا جو بایدن رقیب دموکرات خود را باز هم خواب آلود خطاب کرد که سیاست وی باعث شده است میلیاردها دلار به چین سرازیر شود.

رئیس جمهوری آمریکا در حالیکه نشان می داد از معترضان مسالمت آمیز حمایت می کند و پشتیبانی نیروهای پلیس را هم با خود دارد، گفت: هر روز ، جوامع سیاه و لاتین تبار بیشتری از پس سیاستمداران چپ گرا و ایدئولوژی های شکست خورده آنها خارج می شوند.

ترامپ با بیان اینکه سیاست های دموکرات ها هیچ چیزی ارائه نکرده است، افزود: این سیاست ها اما مصیبت، فقر و مشکل را تحویل داده است. جو بایدن خواب آلود به جوامع سیاه و لاتین تبار خیانت کرد. اگر فکر می کنید او می تواند این کشور را پیش ببرد، اشتباه می کنید.

وی ادامه داد: برای نیم قرن، مشاغل شما را به چین منتقل کرد. ما مشاغل را برمی گردانیم، ما چین را با مبلغ زیادی جریمه کرده ایم. میلیارد میلیارد دلار. آنها می خواهند مرزها را برای مهاجرت گسترده غیرقانونی باز کنند.

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به دیوار مرزی آمریکا با مکزیک گفت: اکنون 380 مایل از دیوار ساخته شده و به زودی به انتها می رسد. ما در حال انتها دادن به جنگهای خارجی بی انتها هستیم، این جنگهای مسخره خارجی که به مدت 19 سال گذشته است. نیروهای ما به خانه برمی گردند.

ترامپ افزود: آمریکایی های سیاه و لاتین تبار از چپ و سوسیالیست رادیکال عبور می کنند و از طرفداری ما از مشاغل حرفه ای، کارگران و پلیس به آغوش می کشند. شما به کاخ سفید آمده اید زیرا می دانید که زندگی آمریکایی های سیاه و همه آمریکایی تنها با حمایت از پلیس، ها محافظت می شود.

وی ادامه داد: اگر چپ به قدرت برسد، آنها یک جنگ صلیبی در سراسر کشور را علیه مجریان قانون راه اندازی می کنند ، آنها این کار را انجام داده اند. آنها این کار را انجام می دهند که در سطح قبلی هیچ کس تا به امروز ندیده است.

رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد در مناظره نخست به او گفته اند از واژه مجریان قانون استفاده نکند، من گفتم از این واژه استفاده می کنم اما او به مجری هم باج داده بود. من گفتم خیلی ساده یک گروه از مجریان قانون که از شما حمایت کرده اند را بگویید، او نتوانست نام ببرد.

ترامپ بدون در نظر دریافت موج گسترده اعتراض مردمی به نابرابری تبعیض نژادی، مدعی شد آنچه که دولت او در قبال معترضان انجام داده است که عمده آن اعزام نیرو گارد ملی و سرکوب بوده، آزادی است.

وی کامالا هریس معاون انتخاباتی جو بایدن را یک سیاستمدار چپگرا دانست و با اشاره به مناظره وی با مایک پنس معاون اول خود، افزود: او واقعا خوب عمل نکردند، با این حال، معاون ما عملکرد خوبی داشت. این برای او آسان بود؟ نه؛ او کار بزرگی انجام داد، زیرا ما در جناح حق هستیم.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین به کاهش هزینه درمان، عدالت کیفری،انتخاب آزاد مدرسه و ایجاد 11.4 میلیون شغل به ویژه برای سیاهپوستان اشاره کرد و گفت حتی من از آبراهام لینکلن (رئیس جمهوری پیشین آمریکا) برای سیاهان بیشتر کار انجام داده ام.

ترامپ همچنین قرار است روز دوشنبه در گردهمایی انتخاباتی دیگری حاضر شود. این در حالی است که ترامپ همچنان تحت مداوای کرونا قرار گرفته است و ممکن است کوتاه بودن سخنرانی امروز وی هم ناشی از مسائل جسمی ناشی از کووید-19 باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 454

به "خبرنگاران ترامپ: نمی گذاریم آمریکا یک کشور سوسیالیستی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ: نمی گذاریم آمریکا یک کشور سوسیالیستی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید