غزر، برای عرضه اولیه آماده است

به گزارش مجله جغتای، به گزارش خبرنگاران، رضا مشهدی زاده درباره دلیل تاخیر زمان عرضه اولیه غزر، اظهار کرد: سازمان بورس مدارک و مستنداتی برای برخی تغییر قیمت ها در محصولات زر و آنالیز و مقایسه آنها با سال گذشته را از ما درخواست کرده بود که دیشب با انتشار اصلاحیه ای در سایت کدال، اطلاعات درخواستی سازمان کامل شد.

غزر، برای عرضه اولیه آماده است

وی افزود: برای نمونه، برخی از کالاهای تولیدی گروه زر، افزایش نرخ بیش از 70 درصدی داشته اند و ما در شرحات و اصلاحیه مذکور اعلام کردیم که این قیمت ها مشمول نرخ گذاری های سازمان حمایت نمی شود.

به گفته معاون اقتصادی و اقتصادی زر، تنها دو، سوم از محصولات اصلی این هلدینگ (محصولات رشته ای و فرمی) مشمول قیمت گذاری سازمان حمایت می شود و سایر کالاهای تولیدی گروه صنعتی زر آزاد بوده و بر اساس عرضه و تقاضا، کشش بازار و همچنین قیمت رقبا، نرخ گذاری می شود.

مشهدی زاده، شرح داد: نرخ گذاری کالاهای آزاد و غیر مشمول گروه صنعتی زر هم با توجه به بازار مصرف و بدون اعمال نظر سازمان حمایت مشخص می شود و سازمان حمایت تنها بر آنها نظارت می کند.

معاون اقتصادی و اقتصادی هلدینگ زر، در پاسخ به این پرسش خبرنگار ما مبنی بر اینکه با اطلاع رسانی و انجام موارد درخواستی سازمان بورس، زمان عرضه اولیه زر، چه تاریخی است، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: پس از انجام این موارد، ما هم منتظر اعلام سازمان بورس و مشخص زمان عرضه اولیه غزر هستیم.

منبع: بااقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 302

به "غزر، برای عرضه اولیه آماده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غزر، برای عرضه اولیه آماده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید