فروش سهام عدالت به بانک ها نیازمند چه مدارکی است؟

به گزارش مجله جغتای، برای فروش سهام عدالت به وسیله شعب بانک ها بایستی فرم های مربوط به فروش تکمیل گردد.

فروش سهام عدالت به بانک ها نیازمند چه مدارکی است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، برای فروش سهام عدالت به وسیله شعب بانک ها مشمولان باید فرم های مربوط به فروش در بانک ها را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است، در فرم درخواست فروش سهام عدالت که به این منظور آماده شده است، آمده است: کارگزار مجاز است سهام عدالت را به هر قیمتی که در لحظه فروش سهام در بازار امکان فروش آن را دارد به فروش برساند.

در بند سه تاکید شده است: کارگزار تنها می تواند 30 درصد از مجموع تعداد سهام شرکت ها یا ارزش ریالی سهام متعلق به اینجانب را از مجموع سهام متعلق به فرد را به فروش برساند.

بر اساس بند هفتم نیز انتخاب زمان فروش و سهامی که باید به فروش برسد به عهده کارگزار با هماهنگی ناظر بازار است و در این خصوص اختیار تام به کارگزار و ناظر بازار داده می گردد.

در بند هفت آمده است، اینجانب حق هرگونه اعتراض در خصوص سهام انتخابی برای فروش به موجب این درخواست، زمان فروش و روش انتخابی بر مبنای تعداد سهم یا ارزش ریالی سهام، قیمت فروش سهام و هزینه قانونی کسر شده برای فروش سهام را از خود سلب و ساقط می کنم.

اخیرا معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد، در مکاتبه ای با مدیران بانک های کشور شرایط فروش سهام عدالت به وسیله کارگزاری بانک ها را ابلاغ کرد.

در این مکاتبه آمده است، ضمن ارسال دستورالعمل عاملیت فروش سهام مورد واگذاری دارندگان سهام عدالت و همچنین فرم اقرار نامه و درخواست فروش سهام عدالت مقتضی است دستور فرمایید نسبت به تمهید مقدمات و زیر ساخت های لازم و اطلاع رسانی حداکثری به تمام شعب و مشتریان اقدام و از روز سه شنبه 6 خرداد پذیرای متقاضیان باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 256

به "فروش سهام عدالت به بانک ها نیازمند چه مدارکی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش سهام عدالت به بانک ها نیازمند چه مدارکی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید