فیلم های مرتبط با بچه ها زیر 13 سال 3 برابر بیش از دیگر ویدئوهای یوتیوب بازدید دارند

به گزارش مجله جغتای، نتایج پژوهش های مرکز مطالعاتی و پژوهشی pew نشان می دهد که ویدئوهای مرتبط با بچه ها زیر 13 سال سه برابر بیش از دیگر ویدئوها بازدید گرفته اند. این آمار نشان می دهد برتری مذکور در طول هفته نخست سال 2019 به شکل محسوسی وجود داشته است.

فیلم های مرتبط با بچه ها زیر 13 سال 3 برابر بیش از دیگر ویدئوهای یوتیوب بازدید دارند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ارتباطات یوتیوب با بچه ها بر اساس فیلم های مختلف آموزشی، تفریحی، انیمیشن و بسیاری از موارد مشابه صمیمانه است.

این خبرها و جزئیات یک هفته پس از آن مطرح می شود که شرکت مادر یوتیوب؛ شرکت گوگل، مبلغ چند میلیارد دلار را به علت نقض قوانین حفظ حریم خصوصی داده های بچه ها در یوتیوب به کمیسیون تجاری فدرال ایالات متحده پرداخت می کند. با این حال به نظر می رسد یوتیوب برای همه بچه ها زیر 13 سال نیز بسیار محبوب است و قصد ندارد از این محبوبیت شانه خالی کند.

Pew ویدیوهای منتشر شده در هفته اول ماه ژانویه از طریق 43،770 کانال را بررسی کرد که همه آنها بیش از 250،000 مشترک داشتند. در مجموع، کانال های تحقیق Pew تقریبا یک چهارم میلیون ویدیو را آپلود کرد که 48،486 ساعت به طول انجامید.این مطالعه افزود: اگر شخصی 8 ساعت در روز به تماشای فیلمها یپردازد (بدون وقفه یا روزهای تعطیل) بیش از 16 سال طول خواهد کشید تا همه محتوای ارسال شده از طریق تنها یکی از کانالهای محبوب را در پلتفرم یوتیوب تماشا کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 1375

به "فیلم های مرتبط با بچه ها زیر 13 سال 3 برابر بیش از دیگر ویدئوهای یوتیوب بازدید دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های مرتبط با بچه ها زیر 13 سال 3 برابر بیش از دیگر ویدئوهای یوتیوب بازدید دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید