محسن رضایی: سال 98 سال خاتمه اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن بود

به گزارش مجله جغتای، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سالی که گذشت، سال انتها اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن و تفکر آمریکایی در سپهر حکمرانی کشور بود.

محسن رضایی: سال 98 سال خاتمه اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن بود

به گزارش گروه سیاسی مجله جغتای، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن تبریک عید نوروز به تمامی هموطنان، از خدای متعال سال جدید را سال انتها شداید جاری و آغاز فصلی نو از نزول نعمت های بیکرانش به ملت ایران، آرزومند شد.

متن دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، از خدای متعال می خواهم سال جدید را سال انتها شداید جاری و آغاز فصلی نو از نزول نعمت های بیکرانش به ملت ایران قرار دهد.

سالی که گذشت، پر از حوادث تلخ و شیرین بود. وقوع سیل، سقوط هواپیما و شیوع کرونا کام همهٔ ما را تلخ کرد. شهادت برادر از جان عزیزترم حاج قاسم غمی عظیم بر قلب های ما بر جا گذاشت؛ اما با شهادت او انقلاب عظیمی آغاز شد که رستاخیز ارزش های انقلاب بود و با تشیع پیکر پاکش به اوج خود رسید.

جوش وخروش مردم در کمک وبرادری وکار برای خدا درسیل وکرونا همبستگی ملی را تقویت کرد.

اینک، موج بلند اراده ملی در ایران دوباره سربلند نموده است تا با قوی شدن در داخل، بخصوص با جهش مالی درسال پیش رو و فراهم کردن مقدمات اخراج امریکا از منطقه، به این مصیبت ها انتها دهد.

ملت ما با ضربه ای کاری به حیثیت آمریکا در ساقط کردن پهپاد پیشرفته و موشک باران پایگاه نظامی اش در منطقه و آغاز مبارزه جدی با فساد و انتخاب نمایندگان انقلابی برای مجلس پیش رو در داخل کشور پرچم فکر انقلابی و فعالیت جهادی را بلند نموده است

سالی که گذشت، سال انتها اندیشهٔ چشم به آسمان بیگانگان دوختن و تفکر آمریکایی در سپهر حکمرانی کشور نیز بود. با آشکار شدن بی ارادگی و بی عملی غربی ها اروپایی ها و بدعهدی آمریکایی ها، دیگر کمترین اعتباری برای چشم دوختن به دست غربی ها به عنوان یک راستا حل مسائل کشور وجود نخواهد داشت.

از خدای متعال می خواهیم که در سال 99، ملت عظیم ایران با فراهم کردن زمینه شکل گیری یک دولت جوان و انقلابی، سومین گام خود را نیز با موفقیت بردارد و بهار دوم انقلاب را در گام دوم، رقم بزند.

پاینده و پیروز باشید

محسن رضایی

اول فروردین 99

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 101

به "محسن رضایی: سال 98 سال خاتمه اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن رضایی: سال 98 سال خاتمه اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید