مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

به گزارش مجله جغتای، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان در اولین جلسه هماهنگی برنامه ریزی هفته جهانی کارآفرینی گفت: سرمایه انسانی آموزش یافته و دارای مهارت مزیت رقابتی اقتصاد جوامع است لذا آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان دراولین جلسه هماهنگی برنامه ریزی هفته جهانی کارآفرینی گفت: در آموزش ها ضروری است به ابداع ،خلاقیت و نوآوری بهاء داده گردد نه محفوظات و درنتیجه توسعه فرهنگ کارآفرینی و آموزش کارآفرینی ضرورت مهم اقتصاد جامعه است و این مهم راهکاربرون رفت از اقتصاد نفتی و جایگزینی اقتصاد کارآفرینانه است.

احمد توصیفیان گفت: هفته جهانی کارآفرینی سال 99 به عنوان بزرگترین رویداد هماهنگ با هدف ترویج و توسعه کارآفرینی از 16 تا 22 نوامبر (26 آبان تا 2 آذرماه) برگزار می گردد .

وی هدف از برگزاری برنامه های هفته جهانی کارآفرینی را ترفیع صندلی کارآفرینان در اذهان و افکار عمومی ، ورود افراد به عرصه کارآفرینی ، تشویق نسل جدیدی از کارآفرینان به راه اندازی کسب وکارو ایجاد زیست بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور دانست وگفت: این برنامه سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری های پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه کارآفرینی است .

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان گفت: با توجه به شرایط حاکم در جامعه جهانی و کشور بدلیل شیوع ویروس کرونا تاکید بر آن است تا تمامی برنامه های این هفته به صورت مجازی و یا به وسیله وبینارها و درصورت حضوری بودن برنامه ها ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: joghatayi.ir شناسه مطلب: 513

به "مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید